Trzy wyróżnienia dla Helli

, 17 maja 2006, 0:00

Hella została wyróżniona przez General Motors tytułem „Supplier of the Year 2005“ (Dostawca roku). Tym samym uhonorował on działanie Helli w zakresie jakości, obsługi, technologii i kosztów. General Motors nagrodził łącznie za 2005 rok 85 dostawców.


Po raz drugi z rzędu Ford przyznał Helli nagrodę „World Excellence Award“ (Nagroda za światową doskonałość). Za rok 2005 Hella Electronics Corp. z Flory w Illinois otrzymała srebrną statuetkę za osiągnięcia w dziedzinach kosztów, jakości i logistyki. Ford przyznał łącznie 32 srebrne nagrody, 13 złotych i dalszych 15 wyróżnień. Za rok 2004 srebrną nagrodę za światową doskonałość otrzymało czeskie przedstawicielstwo Helli – Hella Autotechnik w Mohelnicach.

Ponadto Hella otrzymała nagrodę TechAward 2006 od amerykańskiego pisma fachowego Automotive Engineering International (AEI) za oparty na technice podczerwieni system widzenia w ciemnościach ADILIS. Nagrodę wręczono podczas światowego kongresu SAE w kwietniu w Detroit. Magazyn ten, wydawany przez Stowarzyszenie Inżynierów Samochodowych (SAE) w USA, wyróżnił łącznie w tym roku 19 nowości. Najważniejszymi kryteriami wyboru były: potencjał innowacyjny, użyteczność dla klientów, prosta obsługa, design i koszty.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!