RepXpert – Nowości w portalu warsztatowym, Promocja Punkty x 5 (przygotowała firma LuK – Aftermarket Service Sp. z o.o.)

, 10 maja 2006, 0:00

Od 01 kwietnia 2006r. oferta portalu RepXpert została powiększona o nowe centrum wiedzy:


Technika zawieszenia, którego partnerem jest uznany producent łożysk kół FAG


Nowe centrum będzie rozwijane tak jak dotychczasowe i sukcesywnie oferta będzie powiększana o takie elementy jak: diagnoza uszkodzeń, wskazówki montażowe, interaktywne szkolenia.

Dodatkowo już wkrótce oferowane przez FAG zestawy łożysk kół będą zawierały kupony z punktami bonusowymi.

Zgodnie z zapowiedziami od 01 kwietnia portal RepXpert wprowadził ułatwienia dla użytkowników z Polski. Rejestracja i zarządzanie kontem użytkownika są obecnie w języku polskim.

Dla użytkowników został również udostępniony sklep z premiami bonusowymi. W sklepie warsztaty mogą wymienić punkty bonusowe uzyskane poprzez zakup produktów oferowanych przez partnerów Portalu na narzędzia warsztatowe. Oferta ta spotkała się z dużym zainteresowaniem warsztatów.

Punkty bonusowe mogą być również wymienione na takie informacje techniczne jak: plany przeglądowe, instrukcje montażowe oferowane w ramach portalu RepXpert.

RepXpert we współpracy z partnerami oferuje obecnie dla polskich użytkowników specjalną promocję: wszystkie rejestrowane punkty są mnożone przez 5.

(wszystkie punkty zarejestrowane do 31.03.2007 muszą zostać wykorzystane najpóźniej do 30.04.2007)

Jeśli chcesz wiedzieć więcej odwiedź naszą stronę www.RepXpert.com i zarejestruj się lub napisz do nas: RepXpert@luk-as.pl

Nie trać czasu!!! Zarejestruj się już dziś!

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 6 listopada 2011, 20:00 0 0

to da sie coś za te punkty dostac mogli by dawać jakies migomaty lub klucze komputery do samochodów ze by kabel podloczyc to by ludzie kupywali a to nic chyba ze cos jest to piszcie

Odpowiedz