Nowości w ofercie JC Auto S.A.

, 28 kwietnia 2006, 0:00

W ostatnich dwóch miesiącach w ofercie JC Auto S.A. pojawiło się kilka nowości. Oferta będzie systematycznie poszerzana o kolejne produkty.


Klocki hamulcowe Akebono
Jedną z nowości w ofercie JC Auto są klocki hamulcowe firmy Akebono. Ten producent systemów hamulcowych gwarantuje szeroki asortyment. Firma posiada certyfikaty QS9000 i ISO14001 oraz liczne nagrody jakości i wydajności przyznawane przez klientów. Akebono to ponad 70-letnie doświadczenie na rynku.
]1L[
Najwięksi klienci Akebono to: Audi, DaimlerChrysler, Ford, General Motors, Honda, Isuzu, Mitsubishi, Nissan, Toyota i Volkswagen.
Paski REV BELT, BANDO i TSUBAKI

]2P[
W ofercie JC Auto pojawiły się paski klinowe i wielorowkowe firmy REV BELT.
Paski produkowane są z różnych materiałów nakładanych warstwowo, co zwiększa ich wytrzymałość i elastyczność.
Ponadto w asortymencie JC Auto, oprócz dostępnych dotychczas pasków rozrządu BANDO, pojawiły się także paski klinowe i wielorowkowe firmy BANDO.
Nowością są także paski rozrządu firmy TSUBAKI.


Przeguby Pascal
]3L[
Przeguby objęte są 24-miesięczną gwarancją. Wszystkie produkty są testowane i posiadają certyfikaty jakości ISO. W ofercie JC Auto znajduje się duży wybór przegubów, asortyment będzie ciągle rozszerzany.
Nowa seria olei Comma
Grupa olei silnikowych Comma Motorway to kompozycja produktów o zróżnicowanych klasach lepkości w przystępnej cenie. Główne zalety olei serii Motorway to wysokiej jakości bazy olejowe oraz doskonały pakiet dodatków uszlachetniających.
]4P[
Jednym z wielu profitów serii Motorway jest także szeroka gama lepkości: 5W40-syntetyczny, 5W30-półsyntetyczny, 10W40-półsyntetyczny oraz mineralny, 15W40-mineralny, 20W50-mineralny. Nie bez znaczenia są również wysokie klasy wg API (SL/CF) oraz ACEA (A3,B3) dla silników benzynowych i Diesla.
Zaletą produktów Comma Motorway jest opakowanie – oryginalne i łatwo rozpoznawalne przez klientów.
JC Auto oferuje produkty Comma Motorway w wygodnych opakowaniach dla odbiorców detalicznych oraz warsztatów: 1l, 4.5l, 20l, 199l. Na szczególną uwagę zasługują opakowania 4.5l, użycie których obniża koszty wymiany oleju poprzez dodatkowe 0.5l oleju, które zostaje wykorzystane na późniejsze „dolewki” lub w całości przy samej wymianie oleju w samochodach ze zwiększonymi „potrzebami” olejowymi w silniku.
Oleje Comma Motorway są produktami uniwersalnymi, co sprawia, że docierają do szerokiego grona odbiorców detalicznych oraz hurtowych stosujących oleje mineralne w codziennej eksploatacji swoich pojazdów.

Nowy Booster z przystawką spawalniczą
]5L[
Oferta urządzeń rozruchowych firmy Lemana Energy powiększona została o dodatkowy Booster, tym razem wzbogacony o przystawkę spawalniczą. Urządzenie rozruchowe i spawarka w jednym to doskonały sprzęt dla pomocy drogowych, serwisów obsługujących imprezy motoryzacyjne oraz szybkich napraw spawalniczych bez potrzeby uruchamiania i rozwijania spawarki. Urządzenie bez pistoletu.
Instalacje: 12V/ 24V;
Wzmocnienie startu: 3600/ 1800A;
Prąd szczytowy: 700A;
Prąd szczytowy spawania: 160A;
Średnica spoiwa: 8mm;
Czas spawania: 15 minut;


ECOTEK – oszczędność paliwa nawet do 20%
Nowością jest również efektywne w działaniu urządzenie służące do optymalizacji procesu spalania.
ECOTEK został stworzony na bazie doświadczeń zaczerpniętych prosto z Formuły 1. Nie tylko wpływa na zmniejszenie spalania, ale dodatkowo usprawnia działanie każdego silnika zasilanego benzyną.
]6P[
Urządzenie działa na zasadzie wytwarzania turbulencji w układzie dolotowym, zasysa niewielkie ilości powietrza poprzez wbudowaną membranę. Wpływa to na lepsze spalanie mieszanki paliwowo – powietrznej. Spalanie w zależności od modelu auta spada o ok. 1 litr/ 100 km. Zmniejsza się także ilość szkodliwych toksyn emitowanych przez silnik. Poprawia się również elastyczność silnika oraz jego reakcja na naciśnięcie pedału gazu.
Montaż ECOTEK-a jest prosty i zajmuje kilka minut. Montuje się go bezpośrednio na podciśnieniowym przewodzie idącym od kolektora ssącego do serva hamulcowego.
ECOTEK CB-26P dostępny jest w trzech kolorach: czerwonym, niebieskim i złotym.

Narzędzia specjalistyczne Scangrip
]7L[
W ofercie wyposażenia serwisowego JC Auto S.A. pojawiły się specjalistyczne produkty duńskiej firmy Scangrip, która produkuje narzędzia dla motoryzacji od 1906 roku. Wyroby charakteryzuje jakość potwierdzona certyfikatem TÜV.
Na początek w ofercie JC Auto S.A. można znaleźć narzędzia do obsługi zawieszenia i układu przeniesienia napędu. W przyszłości oferta będzie poszerzana o nowe produkty.
]8P[

Ściskacz do sprężyn kolumn McPhersona jest przeznaczony do bezpiecznego ściskania sprężyn cylindrycznych i stożkowych występujących w zawieszeniu współczesnych samochodów. Proponowany zestaw zawiera ściskacz oraz dwie pary szczęk. Zestawy dostępne są w dwóch wariantach: z naciskiem maksymalnym do 1100 kg oraz do 2250 kg. Ofertę uzupełniają szczęki ochronne, które stosuje się w imadłach przy mocowaniu kolumny McPhersona lub ściskacza.
Ściągacz do przegubów jest narzędziem specjalistycznym przeznaczonym do demontażu przegubów napędowych przedniej osi. Zapewnia nie tylko bezpieczny demontaż, ale całkowicie eliminuje ryzyko uszkodzenia półosi.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!