Saga Auto wdrożyła Safo.biz

, 28 kwietnia 2006, 0:00

Firma Saga Auto, importer części do samochodów japońskich oraz koreańskich wdrożyła system informatyczny Safo.biz. Uruchomienie systemu na początku kwietnia 2006 przeprowadziła firma IBCC Sp. z o.o. Decyzja o zastosowaniu tego narzędzia jest reakcją na rosnące potrzeby firmy. Wdrożenie systemu zostało połączone z wprowadzeniem nowoczesnych metod zarządzania przedsiębiorstwem, w tym gospodarką magazynową. Wprowadzone zmiany mają na celu poprawić standard obsługi klientów m.in. poprzez przekazanie w trybie on-line informacji o stanie magazynowym czy stanie realizacji swojego zamówienia.
Zdaniem kierownictwa Saga Auto uruchomienie systemu Safo.biz pozwoli lepiej konkurować na coraz trudniejszym rynku importerów części motoryzacyjnych oraz na dalszy dynamiczny rozwój firmy.
System Safo.biz jest systemem ERP i działa między innymi w takich firmach motoryzacyjnych jak Inter Cars, Grupa AD, JC Auto, BHMD i wielu innych. Oprogramowanie przeznaczone jest dla firm dużych i średnich (od 10 stanowisk komputerowych), jedno i wielodziałowych. Wykorzystuje technologie firmy Oracle.

Firma IBCC Sp.z o.o., która uruchomiła system w firmie Saga Auto, specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań dedykowanych branży motoryzacyjnej: systemy ERP, Katalogi Elektroniczne, Cenniki, Zamówienia przez Internet i inne.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!