Udoskonalone tuleje MEYLE (przygotowała firma Auto Partner Tychy)

, 26 kwietnia 2006, 0:00

Firma MEYLE została założona przez Wulfa Gaertnera w Hamburgu w 1958 roku. Dzisiaj jest reprezentowana w 120 krajach, a swoje siedziby ma na 4 kontynentach.
Inżynierowie MEYLE dzięki analizie i testom oryginalnych części znaleźli przyczyny ich awaryjności. Wprowadzając nowe materiały oraz techniki produkcji zdołali je udoskonalić znacznie zwiększając ich trwałość.
Wysoka jakość produktów MEYLE została potwierdzona przez TUV oraz Auto Bild.


Tuleja wahacza do Audi 80, 90, Cabrio, Coupe / VW Passat, Santana

Producenci samochodów starają się podwyższać komfort jazdy w swoich nowych modelach. W elementach zawieszenia, gdzie zastosowanie znajdują części metalowo-gumowe, producenci starają się stosować coraz bardziej miękką gumę, by zapewnić wyższy komfort jazdy. Rezultatem stałego optymalizowania ich wagi są części o coraz mniejszych rozmiarach. Skróceniu ulega również czas poświęcany na testy i rozwój oraz pogarszający się stan dróg. Wszystko to prowadzi do ich uszkodzenia w bardzo krótkim czasie.


Tuleje wahaczy w Audi czy Volkswagenie, które produkowane były przed rokiem 2000, należą do kategorii tych tulei, które często ulegają uszkodzeniom oraz awariom.

]2[


Aby unikać przedwczesnych uszkodzeń inżynierowie MEYLE stworzyli tuleje o około 40% większej wadze aniżeli tuleje oryginalne. W celu zwiększenia trwałości oraz wytrzymałości zoptymalizowano wewnętrzną geometrię gumowych tulei oraz zastosowano najwyższej jakości gumę (widoczne na zdjęciu).


AUTO PARTNER Indeks 857 407 181


]1[


Dostępne w Auto Partner Tychy
www.autoap.com.pl
tel. 0-32 325 15 00

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!