Mistrzowska sprzedaż z Valvoline

, 26 kwietnia 2006, 0:00

W maju rusza promocja Valvoline związana ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej. W ramach promocji klienci przy wymianie oleju silnikowego Valvoline otrzymają gratis piłkę nożną z logo Valvoline.


Futbol będzie najgorętszym sportem tego lata, więc warto wykorzystać go do zwiększenia sprzedaży i satysfakcji klientów.
Valvoline oferuje serwisom piłki nożne, które warsztaty będą mogły dać w prezencie swoim klientom przy każdej wymianie olejów Valvoline SynPower, MaxLife lub DuraBlend.
Promocja rozpoczyna się 15 maja 2006 i potrwa do wyczerpania zapasów opakowań promocyjnych. Oferta Valvoline skierowana jest do warsztatów prowadzących wymianę olejów Valvoline.
Przy zakupie olejów w opakowaniach 60L i 208L warsztaty otrzymają gratisowe piłki z logo Valvoline. Piłki będą rozdawane klientom, którzy wymienią w warsztacie olej Valvoline. Dodatkowo warsztaty otrzymają stojaki na piłki, które pomogą wyeksponować promocyjne gadżety.

 ]1[


Promocja obejmuje oleje silnikowe Valvoline:
SynPower – Lepsze osiągi dla silników o większej mocy
MaxLife – Dodatkowe komponenty wydłużają żywotność silnika
DuraBlend – Większa wytrzymałość w ekstremalnych warunkach


Zamówienia można składać w Valvoline Polska lub u Partnerów Handlowych Valvoline, których adresy wraz z warunkami promocji znajdują się na www.valvoline.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!