3 lata Gwarancji na amortyzatory Sachs – tylko w Inter Cars S.A.

, 20 kwietnia 2006, 0:00

W akcji promocyjnej biorą udział wszyscy klienci, którzy w trakcie jej trwania zakupią komplet amortyzatorów firmy SACHS pochodzący z oferty Inter Cars S.A. i otrzymają specjalną kartę gwarancyjną wraz z dołączonym do niej kuponem konkursowym oraz są uczestnikami programu lojalnościowego IC Premia. Pod pojęciem kompletu rozumie się dwa amortyzatory zamontowane na jednej osi pojazdu.
Każdy klient, który bierze udział w akcji promocyjnej wypełnia i odsyła specjalny kupon konkursowy stanowiący integralną część karty gwarancyjnej na adres:

Inter Cars S.A. Dział Marketingu i Reklamy
Cząstków Maz., ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów


 ]1[


Kupony wysłane pocztą przyjmowane są do 31.08.2006r. /decyduje data stempla pocztowego/.
Kupony konkursowe można także wysłać korzystając ze strony http://www.intercars.com.pl gdzie został umieszczony kupon w formie elektronicznej.
Kupony konkursowe można również przekazać upoważnionemu pracownikowi w każdej filii Inter Cars S.A. na terenie Polski.

Akcja trwa w okresie: 1 kwietnia – 31 sierpnia br.
Do wygrania bony o wartości

1 nagroda – bon premiowy o wartości 20 000 PLN
2 nagroda – bon premiowy o wartości 10 000 PLN
3 nagroda – bon premiowy o wartości 5 000 PLN
oraz 10 nagród pocieszenia o wartości 500 PLN

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 16 czerwca 2009, 0:00 0 0

SACHS TO ŚCIEMA NIEWIELE JUŻ ZOSTAŁO ZE ZNANEJ I CENIONEJ MARKI .KUPIŁEM OSTATNIO AMORTYZATORY SACHS KIERUJĄC SIĘ DOBRĄ MARKĄ FIRMY .NIESTETY OTRZYMAŁEM PODRABIANY BUBEL KTÓREGO NIE MOŻNA REKLAMOWAĆ .AMORTYZATORY W DNIU ZAŁOŻENIA MIAŁY 50% SPRAWNOŚCI, A SPRZEDAWCA SPRAWDZAJĄC JE W RĘKACH POWIEDZIA.Ł ŻE REKLAMACJA ZOSTAŁA ODRZUCONA . GDZIE TU NIEMIECKA JAKOŚĆ I PRECYZAJ .TAK NAPRAWDĘ sprzedają podróby z naklejką porządnej firmy .jestem zawiedziony i sprawę kieruję do sądu (z ukierunkowaniem na handel towarem o podrabianych znakach firmowych)

Odpowiedz

Anonim, 19 września 2009, 0:00 0 0

TAK TO JEST KOLEGO JAK KUPUJESZ CZESCI NIE U AUTORYZOWANEGO GOSCIA. MAM PYTANIE JAK SPRAWDZIŁES ZE MAJA 50% SPRAWNOSCI? BO JAK NA STACJI DIAGNOSTYCZNEJ TO NIE MASZ POJECIA O AMORTYZATORACH

Odpowiedz