System sekwencyjnego wtrysku gazu

, 20 kwietnia 2006, 0:00

Najważniejszą nowością w ofercie instalacji LPG Inter Cars S.A. w roku 2006 będzie system sekwencyjnego wtrysku gazu 4GAS. Nazwa nie jest przypadkowa. Jest to produkt wykonany zgodnie ze specyfikacją firmy Inter Cars S.A.. Specyfikacja, o której mowa, powstała na podstawie doświadczeń technologicznych oraz klientów firmy. Po pozytywnych wynikach testów oraz przeprowadzeniu procedur homologacyjnych Inter Cars S.A. uzyskał wyjątkowy na rynku system.

Podstawowymi założeniami przy tworzeniu rozwiązania były:
– Wysoka jakość oferowanego produktu
– Trwałość komponentów zapewniająca wieloletnią eksploatację
– Łatwość montażu i programowania
– Odporność na zanieczyszczenia znajdujące się w paliwie gazowym
– Atrakcyjność cenowa


W efekcie prawie po roku prac powstał produkt spełniający postawione na wstępie założenia. Wszystkie elementy nowego systemu posiadają homologację zgodną z Regulaminem ECE 67R01. Oparto się wyłącznie na renomowanych dostawcach komponentów, gwarantujących wysoką jakość produktu finalnego. Elastyczna kompletacja zależna od mocy silnika i liczby cylindrów gwarantuje mnogość zastosowań. Stworzone zostało unikalne oprogramowanie, obsługujące silniki od 3 do 8 cylindrów i w pełni kompatybilne z układami OBD. Sam proces programowania po zamontowaniu jest intuicyjny, a zastosowane funkcje diagnostyczne ułatwiają prowadzenie prac serwisowych. Okres gwarancji wynosi 24 miesiące.
Umowa z dostawcą gwarantuje stały rozwój systemu, podążający za zmieniającą się sytuacją rynkową oraz sugestiami Zakładów Partnerskich.


Kontakt w sprawach technicznych: Zawadzki, Doradca Techniczny (22) 7141322; 0665391229; pzawadzki@intercars.com.pl 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!