Najmocniejsza impreza (przygotowała firma Inter Cars. S.A.)

, 19 kwietnia 2006, 0:00

Organizowane od kilku lat z powodzeniem przez Inter Cars S.A. „targi domowe” na stałe wpisały się do ogólnopolskich imprez motoryzacyjnych. Z roku na rok popularne Targi części zamiennych narzędzi i wyposażenia warsztatów odwiedza coraz więcej gości.
 ]1[

Bierze w nich także udział coraz większa liczba wystawców. W ubiegłym roku impreza święciła swój piąty jubileusz. Wrześniowe, 5. Targi zgromadziły też rekordową ilość 14.000 odwiedzających i 140 wystawców. Jubileusz 5. Targów zbiegł się w czasie z 15-leciem firmy Inter Cars S.A.


W tym roku podobnie jak w latach ubiegłych, targów nie może zabraknąć. Tym razem jednak organizatorzy zdecydowali, że impreza odbywać się będzie w dniach 03-04 czerwca.
Jest to podyktowane wrześniowym targami motoryzacyjnymi Automechanika we Frankfurcie nad Menem oraz targami branżowymi organizowanymi w Moskwie. Data 6. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów została również dobrana w taki sposób, by nie kolidować z rozpoczynającymi się Mistrzostwami Świata w piłce nożnej.


Podobnie już jak w latach ubiegłych, organizatorzy przewidzieli dla odwiedzających dużo atrakcji. Ponieważ nazwa – Najmocniejsza impreza – zobowiązuje, podczas targów odwiedzi nas najmocniejszy, najsilniejszy człowiek na świecie – Mariusz Pudzianowski. Jak dotychczas, będzie możliwość sprawdzenia swoich sił w różnych konkurencjach na wzór programu Strong Man. Oczywiście dla odważnych czekają liczne nagrody.
 ]2[

Nie zabraknie też innych atrakcji, które na stałe wpisały się w formułę targów Inter Cars S.A.
Tradycyjnie już wystawcy targowi, przygotowali ciekawe ekspozycje i wiele nowości z branży motoryzacyjnej. Po raz pierwszy na targach zaprezentowana zostanie kompleksowa oferta narzędzi i wyposażenia warsztatów przygotowana przez Dział Wyposażenia Warsztatów Inter Cars S.A. Robiąca wrażenie ekspozycja, przygotowana zostanie wspólnie z partnerami handlowymi naszej firmy.


Dla osób zainteresowanych wzięciem udziału w 6. Targach części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów, zorganizowany zostanie bezpłatny transport ze wszystkich miejscowości gdzie znajdują się filie naszej firmy. Już wkrótce w prasie branżowej rozpocznie się kampania reklamowa promująca targi, w niej pojawi się także więcej informacji. Internautów zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.intercars.com.pl


Liczymy, że podobnie jak w latach ubiegłych, każdy z odwiedzających znajdzie podczas targów coś dla siebie i czas spędzony w Inter Cars S.A. nie będzie stracony.
Zapraszamy serdecznie!


6. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów
03-04 czerwiec 2006r /sobota  – niedziela/ godziny otwarcia 9.00 – 17.00


Przygotował:
Radosław Grześkowiak

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!