Smar w nowym opakowaniu

, 19 kwietnia 2006, 0:00

Od 14 kwietnia 2006 roku w ofercie Fuchs Oil Corporation (PL) dostępne jest nowe, poręczne opakowanie smaru Regolit AS.
Nowa, 15-gramowa tubka jest opakowaniem dedykowanym specjalnie dla warsztatów samochodowych – dotychczas istniała możliwość zakupu tylko opakowań w wadze 5 kg, które okazywały się zbyt dużymi dla mechaników samochodowych.

Renolit AS jest plastycznym smarem o wysokiej zdolności przenoszenia obciążeń i redukowania tarcia. Jest on bardzo odporny na rozpuszczanie przez oleje smarowe i hydrauliczne, paliwa, naftę, benzynę oraz wodę. Zdolność zmywania smaru posiadają tylko nieliczne rozpuszczalniki np. aceton czy metanol. Renolit AS nie zawiera silikonów.
 ]1P[
Właśnie te właściwości sprawiają, że smar ten może być szeroko stosowany we wszystkich miejscach gdzie ma miejsce kontakt z olejami, rozpuszczalnikami itp. Z powodzeniem może być stosowany w naprawie samochodów przy smarowaniu łożysk oraz doszczelnianiu np. płaskich uszczelek, pierścieni Simmera, zaworów metalowych i szklanych, które poruszają się z normalnymi i wolnymi prędkościami oraz pozostają w spoczynku. Nawet bardzo cienki film smarny już wykazuje swoje działanie.
Więcej informacji na ten temat na stronie internetowej www.fuchs-oil.pl lub u lokalnego przedstawiciela handlowego.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!