Motogama nowym członkiem SDCM

, 5 kwietnia 2006, 0:00

Informujemy, że w kwietniu 2006 r. kolejna firma przystąpiła do Stowarzyszenia Dystrybutorów SDCM. Nowym członkiem Stowarzyszenia jest Motogama, dystrybutor części zamiennych do samochodów.
Firma Motogama działa na rynku motoryzacyjnym od 14 lat. Jest bezpośrednim dystrybutorem części zamiennych firm: Samko, Corteco, Dayco, EPS, SNR, Valeo, Osvat, AUTO SUPPLIERS.
Oferta handlowa obejmuje obecnie ponad 60 000 referencji i jest sukcesywnie poszerzana o kolejne grupy towarowe. Znajdują się w niej części do samochodów osobowych, dostawczych, zarówno europejskich, japońskich jak i koreańskich i jest wzbogacana o części do samochodów ciężarowych. Motogama współpracuje również z uznanymi producentami jak: OMC, Telco, Airtex, Coram, Bugatti i wieloma innymi.
System dystrybucji jest dostosowany do oczekiwań klienta, możliwe są dostawy firmą kurierską, dostawy nocne oraz dowóz w ciągu dnia.
W 2007 roku planowane jest przeniesienie siedziby firmy do nowego i nowoczesnego kompleksu a tym samym zwiększenie powierzchni magazynowych.
Rozwinięty jest również eksport do krajów takich jak: Ukraina, Łotwa, Mołdawia, Bułgaria, Słowacja i Czechy.
Szczegóły dotyczące firmy oraz jej oferty można sprawdzić na stronie www.motogama.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!