Wyważarka do kół Ecodyna

, 5 kwietnia 2006, 0:00

Oferta firmy best products jako producenta wzbogaciła się o wyważarkę do kół – typ. Ecodyna.
Maszyna w wersji ekonomicznej jest przeznaczona do wyważania kół samochodów osobowych i dostawczych, których masa nie przekracza 70 kg. Po zastosowaniu specjalnego uchwytu można również wyważać koła motocykli. W odniesieniu do innych wyważarek z oferty best products Ecodyna wyróżnia się bardzo specyficzną konstrukcją opartą na typowych podzespołach wykorzystywanych w budowie komputerów klasy PC co umożliwia w przyszłości bardzo tani serwis (również na odległość – internet).
]1P[
Wymiary koła jak średnica oraz odległość są wprowadzane automatycznie. Kolorowy monitor 17 cali wskazuje wyniki wyważania, a całe menu oraz pomoc są oczywiście w języku polskim (występują również inne języki do wyboru). W programie maszyny znalazły się wszystkie tryby wyważania kół z felgami stalowymi, ze stopów lekkich, dla systemu PAX, program dla chowanych ciężarków za szprychami oraz minimalizacja.
Na szczególną uwagę zasługuje unikalny program niwelowania tak zwanych błędów przekładania (obrót koła i inne wskazania).
Dostępność maszyny od 15.04.2006.

Dane techniczne:

Zasilanie (V)


200 – 240 V, 50 / 60 Hz, 1-fazowe


Prędkość pomiarowa (obr./min.)

270


Dokładność (g)


1


Szerokość felgi


1,5” – 14”


Średnica felgi


10 – 23”


Maksymalna szerokość koła (mm)


540


Maksymalna średnica koła (mm)


940


Maksymalny ciężar koła (kg)


65


Wymiary: wysokość x szer. x długość


1800 x 1100 x 1241 mm

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!