RepXpert portal internetowy dla profesjonalnych warsztatów – online (przygotowała firma LuK – Aftermarket Service Sp

, 29 marca 2006, 0:00

Oferta specjalna dla polskich użytkowników: Od 01.04.2006 wszystkie zarejestrowane punkty bonusowe mnożymy x 5

RepXpert, nowy portal wiedzy dla profesjonalnych warsztatów funkcjonuje w sieci od marca 2005 roku – www.RepXpert.com
Został on zainicjowany przez LuK-Aftermarket Service oHG z Langen i skierowany jest do profesjonalnych warsztatów i niezależnych sprzedawców samochodowych bądź zrzeszonych w sieci.
W portalu dostępny jest katalog części zamiennych, który jest szybkim i niezbędnym narzędziem pracy. Portal RepXpert ułatwia znacznie pracę warsztatów i udziela odpowiedzi na liczne pytania w zakresie techniki silnika, przeniesienia napędu oraz zarządzania warsztatem. Te trzy zasadnicze rozdziały tematyczne branży motoryzacyjnej będą wkrótce poszerzone o kolejne. Obecnie RepXpert dostępny jest w języku niemieckim i angielskim, a polska wersja językowa jest obecnie opracowywana.
Napisz do nas: RepXpert@luk-as.pl


Portal jest codziennie uaktualniany i staje się uniwersalną platformą informacyjną dla branży motoryzacyjnej. Dzięki stałemu rozszerzaniu zawartych danych i ciągłemu dostarczaniu Know-How przez dostawców portal ma szanse stać się wkrótce wirtualnym centrum wiedzy.
Dzięki inteligentnej strukturze budowy portal pozwala na szybkie i łatwe wyszukiwanie interesujących kwestii w rubrykach tematycznych: słowa kluczowe wiedzy ogólnej, znajomość produktu, naprawa, diagnoza i szkolenia. W rubryce „zarządzanie warsztatem” umieszczone są podrubryki: organizacja, sprzedaż, programy szkoleń, utylizacja i zysk.
Informacje uzupełniane są o instrukcje i czasy montażu, zakresy przeglądów dla prawie wszystkich pojazdów osobowych i ciężarowych. Dostępne elementy interaktywne pozwalają, np. określić potencjał własnego warsztatu.
Przy zakupie wybranych produktów firm współpracujących z portalem (obecnie są to produkty LuK: RepSet, RepSetPro i Zamachowe Koła Dwumasowe oraz produkty INA: Zestawy Rolek SET i Sprzęgiełka Alternatora) dołączane są kupony z punktami bonusowymi. Można za nie uzyskać dostęp do płatnych informacji na stronach portalu RepXpert dotyczących np. instrukcji montażu. Punkty te zasilają konto danego warsztatu, co zwiększa szanse na zdobycie praktycznych nagród. Dla polskich użytkowników przygotowany został sklep z premiami oferujący w zamian za punkty wiele praktycznych narzędzi dla warsztatu.
Dodatkowo RepXpert przygotował dla polskich użytkowników specjalną promocję: Wszystkie zerejestrowane od 01.04.2006 punkty bonusowe będą mnożone x 5*.
RepXpert zaprasza do współpracy wszystkie warsztaty i salony sprzedaży samochodów w kraju i zagranicą. Jedynym warunkiem jest posiadanie komputera z dostępem do internetu i rejestracja na stronie portalu. Po licznych dyskusjach z naszymi partnerami jesteśmy pewni, iż wkrótce żaden warsztat czy salon sprzedaży nie będzie mógł funkcjonować bez tego ważnego i przydatnego portalu wiedzy. Portal oferuje szybki dostęp do wszechstronnych informacji oraz ich ciągłe uaktualnianie. Obecnie prowadzimy rozmowy z innymi dostawcami z branży motoryzacyjnej zachęcając ich do zamieszczania swoich produktów oraz technicznych opisów na łamach portalu. W ten właśnie sposób RepXpert stale będzie poszerzany i rozbudowywany, dzięki czemu stanie się pożytecznym i nieodzownym narzędziem pracy dla mechaników i dilerów samochodowych.
* Wszystkie zarejestrowane w okresie od 01.04.2006 do 31.03.2007 punkty bonusowe należy wykorzystać do 30.04.2007

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!