Wiosenna akcja promocyjna na filtry MANN

, 29 marca 2006, 0:00

W dniach od 01 kwietnia do 30 czerwca 2006 firma MANN+HUMMEL rozpoczyna wiosenną akcję promocyjną na filtry do samochodów francuskich. Promocja obejmuje 55 najpopularniejszych filtrów (lista filtrów objętych promocją w załączeniu).  Dodatkowo w promocji znajduje się 5 typów filtrów do wozów sportowych , m.in. BMW, Audi, Porsche, a to ze względu na specjalną nagrodę.
Akcja kierowana jest przez centrale partnerów handlowych firmy MANN w Polsce: AD Polska, Auto Części Bronowski, Fota S.A., Hart oraz Inter-Team do ich klientów na terenie całej Polski.
 ]1[
Nagrodą za największe zakupy w okresie trwania promocji będzie wyjazd wytypowanych przez partnerów handlowych zwycięzców do Niemiec na słynny tor wyścigowy Formuły 1 Nurburgring w dniach 27-30 lipca 2006. Ten powstały w 1927 roku tor –najpiękniejszy i najtrudniejszy tor wyścigowy świata – określany jest mianem „Zielonego Piekła” ze względu na unikatowe otoczenie naturalne z niesamowitą roślinnością i wieloma gatunkami zwierząt. Jedną z wielu atrakcji podczas pobytu będzie przejazd każdego z uczestników z kierowcą rajdowym Porsche 911 z silnikiem o mocy 450 KM.
 ]2[

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!