AP – KATALOG (przygotowała firma Auto Partner Tychy)

, 22 marca 2006, 0:00

Od zawsze Firmy funkcjonujące w branży motoryzacyjnej poszukiwały skutecznych narzędzi służących prawidłowemu doborowi części i ich zamienników.
Katalogi dostawców, początkowo drukowane w formie kolejnych edycji coraz grubszych zeszytów i książek, zostały wyparte przez mniej lub bardziej funkcjonalne oferty elektroniczne.
W marcu 2006 roku firma Auto Partner Sp. z o. o. udostępniła swoim klientom, jeden z najbardziej nowoczesnych na rynku, program zamówieniowy AP – KATALOG.
Zastosowana w nim koncepcja rozwiązania informatycznego posiada zaawansowane mechanizmy filtrów, które umożliwiają szybkie dobranie danej części po numerze katalogowym, nazwie, indeksie dostawcy oraz innych parametrach stosowanych przez Hurtownię.
 ]1L[
AP-KATALOG powiązany jest z Bazą TecDoc, zapewniając dostęp do asortymentu według pojazdu, jego danych technicznych i określeniu części.
Przedstawione rozwiązanie umożliwia sprawne i szybkie zamawianie części zamiennych systemem online zarówno w Centrali firmy jak i Filiach. Odbiorcy firmy mogą każdorazowo sprawdzać rzeczywistą dostępność poszukiwanych produktów i ich zamienników.
Możliwe jest również korzystanie z programu zamówieniowego w systemie offline. Dostępna jest wówczas Baza TecDoc i Oferta Dostawcy.
Udostępnione odbiorcom oprogramowanie jest narzędziem ciągle rozwijającym się. W najbliższym czasie firma Auto Partner Sp. z o. o. zamierza wprowadzić kolejne segmenty umożliwiające obsługę zleceń warsztatowych, serwisu (z pełną informacją techniczną), obsługę sklepu i magazynu.

Mamy nadzieję, że wdrażane rozwiązania spełnią Państwa oczekiwania, a realizacja projektu przyczyni się do dalszego umocnienia naszej współpracy.


Auto Partner

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!