Firmowa Flota – nowy produkt VB Leasing

, 15 marca 2006, 0:00

Korzystanie z floty na zasadzie outsourcingu to część strategii wielu przedsiębiorstw. W krajach Europy Zachodniej na zasadzie wynajmu długoterminowego funkcjonuje średnio 1/4 ogółu firmowych pojazdów. W Polsce użytkuje się w tym systemie ponad kilkadziesiąt tysięcy pojazdów, a liczba ta stale rośnie.
6 marca 2006 r. VB Leasing wprowadził na rynek nowy produkt: Firmową Flotę – car fleet management (CFM).

VB Leasing oferuje Klientom full service leasing, który obejmuje:
– część finansową – leasing operacyjny związany z pozyskaniem pojazdów osobowych oraz dostawczych o dmc do 3,5t,
– pakiet obsługi serwisowej


– Firmowa Flota umożliwi Klientom „spakowanie” najczęściej występujących w samochodzie kosztów do jednej miesięcznej opłaty serwisowej – tłumaczy Piotr Białecki, CFM Projekt Manager VB Leasing. – Opłata ta jest zryczałtowana i stała przez cały okres trwania umowy leasingowej. Nasz produkt pozwala zatem na precyzyjne zaplanowanie wydatków związanych z kosztami eksploatacji firmowych pojazdów – dodaje.


VB Leasing jako opiekun flot zapewnia swoim Klientom:
– przeglądy okresowe i serwis techniczny (wyłącznie w Autoryzowanych Stacjach Obsługi),
– ubezpieczenie i assistance (24 h),
– wymianę i przechowywanie ogumienia,
– kartę paliwową, samochód zastępczy,
– raporty menedżerskie,
– opiekę Centrum Technicznego.

Szczególne cechy Firmowej Floty to m.in. elastyczność, czyli dostosowanie oferty do potrzeb i oczekiwań Klientów, indywidualne ustalanie wartości końcowej pojazdów w oparciu o analizę branży, w której Klient prowadzi działalność gospodarczą oraz umożliwienie istotnej redukcji czynności operacyjnych w przedsiębiorstwie Klienta.


Firmowa Flota VB Leasing to produkt kierowany zarówno do dużych przedsiębiorstw, które tworzą lub posiadają rozbudowaną flotę samochodów, jak i do firm małych i średnich, których park samochodowy obejmuje kilka pojazdów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!