Bosch i Maha podpisały umowę o współpracy

, 8 marca 2006, 0:00

Bosch i Maha podpisały umowę o współpracy w dziedzinie techniki diagnostycznej pojazdów. Jej celem jest umożliwienie przeprowadzania kompleksowej kontroli i diagnostyki nowych pojazdów.

Spółki Robert Bosch GmbH z siedzibą w Stuttgarcie I Maha Maschinenbau Haldenwang GmbH & Co. KG z siedzibą w Haldenwang podpisały umowę o współpracy w dziedzinie techniki diagnostycznej do pojazdów. Przedsiębiorstwa będą wspólnie opracowywać nowe urządzenia i procedury diagnostyczne. Wiedza i doświadczenie firmy Bosch – producenta urządzeń z zakresu diagnozy silnika i elektroniki w pojazdach samochodowych zostanie połączona z know-how firmy Maha, specjalisty w technice diagnostycznej w segmencie stanowisk rolkowych do badania hamulców.


Współpraca pomiędzy obydwiema spółkami jest odpowiedzią na rosnący stopień integracji sieciowej systemów mechanicznych i elektronicznych w pojazdach. Celem wspólnie prowadzonych prac badawczo-rozwojowych będzie umożliwienie organom kontrolnym oraz warsztatom efektywnej i fachowej diagnostyki nowoczesnych pojazdów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!