Przyrząd do ustawiania świateł – 2 wersje na rynku polskim

, 2 marca 2006, 0:00

Profesjonalne przyrządy do ustawiania świateł


Hella oferuje na rynku polskim przyrządy do ustawiania świateł SEG, seria IV, nr kat. 8PA 007 732-071 oraz jego uproszczony (i tańszy) model SEG Economy, nr kat. 8PA 006 796-031.

SEG jest to precyzyjny warsztatowy przyrząd pomiarowy do testowania wszystkich reflektorów (także ksenonowych) w samochodach osobowych i ciężarowych.
Uniwersalne urządzenie do pomiaru ustawienia i światłości reflektorów produkcji Helli umożliwia kontrolę i regulację wszystkich systemów reflektorowych, także typu DE (projektorowe, soczewkowe) i FF (reflektory gładkoszybowe, bez elementów optycznych na szybie).
Urządzenie przeznaczone jest do przeprowadzenia szybkiej i dokładnej kontroli świateł mijania, drogowych i przeciwmgłowych w płaszczyznach poziomej i pionowej oraz do pomiaru światłości świateł drogowych.


Główny obszar różnic między przyrządami obejmuje elementy zewnętrzne takie jak wspornik, podstawę oraz głowicę pomiarową w zakresie zmian konstrukcyjnych oraz materiałowych , które nie mają wpływu na jakość i dokładność pomiaru a jedynie pozwoliły zredukować koszty produkcji.

]1[

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!