2006 – rokiem Elektroniki w Helli

, 2 marca 2006, 0:00

Bieżący rok kalendarzowy jest w koncernie Hella „Rokiem Elektroniki”, dotyczy to również rynku polskiego.
Firma chce jeszcze bardziej przybliżyć swoim klientom tematykę elektroniki m.in. poprzez: szkolenia, kampanie informacyjno-promocyjne, artykuły i reklamy w prasie branżowej i internecie.

Dzisiejsze systemy elektroniczne determinują funkcjonalne możliwości (zdolności) nowoczesnych pojazdów. Współczesne systemy zarządzania silnikiem opierają się na sygnałach generowanych przez liczne czujniki.
Ich sprawne funkcjonowanie ma zasadnicze znaczenie dla bezpieczeństwa, komfortu i charakterystyki pracy silnika, skoro wadliwy czujnik może prowadzić do poważnych problemów całego systemu z zatrzymaniem pracy silnika włącznie.


]1L[
Hella od lat uważana za synonim sprawdzonej kompetencji w dziedzinie oświetlenia pojazdów, konsekwentnie buduje swój wizerunek jako kompetentnego partnera w dziedzinie elektroniki. Obecny asortyment Helli w zakresie elektroniki obejmuje całą gamę sensorów oraz siłowniki, będąc jednym z najszerszych w Europie. Atutem oferty Helli jest kompleksowość oferty.


Na rynku polskim w najbliższym czasie oprócz dostępnych już produktów Hella zaproponuje swoim klientom nowe propozycje produktowe jak np. czujniki ciśnienia w kolektorze ssącym stosowane przy ustalaniu składu mieszanki zasilającej silnik a w niedalekiej przyszłości także sondy lambda.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!