Oferta specjalna firmy Bosch – moduł KTS 505 oraz Silver Tronic

, 22 lutego 2006, 0:00

1. Moduł KTS 505 z jednorazowym oprogramowaniem ESI[tronic] 505

Firma Bosch oferuje nowy pakiet diagnostyczny, będący połączeniem urządzenia z oprogramowaniem (hardware + software). Urządzeniem tym jest moduł KTS 505, który swoimi funkcjami odpowiada znanemu już na polskim rynku modułowi KTS 520. Wraz z tym testerem oferowany jest program ESI[tronic] 505, który występuje w dwóch wariantach: A+C12 (diagnoza sterowników) oraz A+C9 (diagnoza sterowników oraz instrukcje poszukiwania usterek, technologie napraw, opis gniazd diagnostycznych, schematy elektryczne itp.).
ESI[tronic] 505 to wersje programowe, gdzie opłata pobierana jest jednorazowo. Klient w przyszłości będzie mógł dokonać zakupu wznowienia programu ESI[tronic] 505 lub będzie w każdej chwili mógł się zdecydować na stały abonament: wystarczy, aby zawarł umowę abonamentową ze swoim dystrybutorem.
 ]1L[
Oferowane są 2 pakiety:
Pakiet I

Moduł KTS 505 z oprogramowaniem ESI[tronic] 505 w wersji A+C12
Katalogowa cena pakietu I wynosi:
12.500,- PLN netto


Pakiet II
Moduł KTS 505 z oprogramowaniem ESI[tronic] 505 w wersji A+C9
Katalogowa cena pakietu II wynosi:
14.900,- PLN netto

Dodatkowo:
Jednodniowe szkolenie z KTS po okresie około 1 miesiąca od daty zakupu urządzenia GRATIS.
Uruchomienie GRATIS.


Oferta specjalna ważna do 31 lipca 2006.


2. Urządzenie do obsługi klimatyzacji Silver Tronic


 ]2L[
Silver Tronic to w pełni automatyczne urządzenie do obsługi klimatyzacji. Realizowane funkcje to: odpompowanie czynnika chłodzącego, oczyszczenie płynu, sprawdzenie szczelności układu, napełnienie układu, odpompowanie oleju z układu i uzupełnienie. Istotnymi elementami tego urządzenia są: elektroniczna waga i wysokiej jakości pompa podciśnienia. W pełni automatyczny proces pozwala na wykorzystanie diagnosty w czasie obsługi klimatyzacji do innych prac serwisowych. Koszty związane z materiałami eksploatacyjnymi są niewielkie. W urządzeniu zastosowano system 3-wagowy, tzn. oprócz elektronicznej wagi, na której spoczywa butla z czynnikiem R134a istnieją dwie dodatkowe wagi, dzięki którym proces wymiany oleju staje się automatyczny.
Promocyjna cena urządzenia wynosi: 11.900,- PLN netto
Cena zawiera koszty uruchomienia i przeszkolenia z obsługi.

Oferta ograniczona ilościowo – ważna do wyczerpania zapasów.Robert Bosch Sp. z o.o.
Dział Urządzeń Diagnostycznych
Tel.: (022) 715 40 00

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!