Oferta Polcaru na CD

, 22 lutego 2006, 0:00

W styczniu 2006 roku firma Polcar wydała nową płytę CD zawierającą najświeższą ofertę asortymentową. Nowa wersja płyty zawiera – w porównaniu z poprzednią – kilka modyfikacji i udogodnień.

W celu ułatwienia klientom dokonywania trafnego wyboru części zmieniono sposób oznaczania jakości części (poniżej w tabeli). Prawie wszystkie części, które prezentowane są na nowej płycie, posiadają precyzyjne określenie jakości według dyrektywy Komisji Europejskiej 1400/2002 i Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 28.01.2003 r. – tzw. GVO.
Aby umożliwić dokonywanie bardziej precyzyjnego wyboru modeli aut oraz części samochodowych wyposażono przeglądarkę w dodatkowe kryteria wyszukiwania (filtry): rok i miesiąc produkcji auta, pojemność silnika, producent części, jakość produktu, tył/przód oraz lewa/prawa strona.
Liczba produktów posiadających kompletną i profesjonalną dokumentację zdjęciową wzrosła z 23.000 do 27.000 fotografii (Polcar posiada własne studio fotograficzne).
Dodano nowe narzędzia pomocnicze: kalkulator i notatnik, z których klienci mogą korzystać bez konieczności odrywania się od programu.


Na nowej płycie znalazły się wszystkie wprowadzone w ubiegłym roku do oferty nowości asortymentowe: termostaty, świece zapłonowe Denso, osłony i odboje amortyzatorów, łożyska amortyzatorów, lampy obrysowe LED, lampy tuningowe, lusterka uniwersalne do aut dostawczych, klocki hamulcowe Fomar, silniczki krokowe (regulatory biegu jałowego), przepływomierze, pompy paliwa, elementy zawieszenia układu napędowego, czujniki prędkości obrotowej, czujniki parkowania, płyny hamulcowe.


Wszystkie firmy motoryzacyjne zainteresowane otrzymaniem bezpłatnej płyty CD oraz pomocą przy instalacji proszone są o kontakt: tel.: (022) 736 22 90 lub e-mail: info@polcar.com.pl

O – części oryginalne dystrybuowane przez sieć producenta/oficjalnego importera pojazdu
Q – część wyprodukowana przez producenta dostarczającego dany element na pierwszy montaż.
PC – części o porównywalnej jakości, co produkty stosowane do pierwszego montażu (dana część jest tej samej jakości, co komponenty użyte do montażu danych pojazdów samochodowych). Części te posiadają certyfikat jakości wydany przez instytut certyfikujący Centro Zaragoza.
PT – części o porównywalnej jakości, co produkty stosowane do pierwszego montażu (dana część jest tej samej jakości, co komponenty użyte do montażu danych pojazdów samochodowych). Części te posiadają certyfikat jakości wydany przez instytut certyfikujący Thatcham
PJ – części o porównywalnej jakości, co produkty stosowane do pierwszego montażu (dana cześć jest tej samej jakości, co komponenty użyte do montażu danych pojazdów samochodowych). Jakość polecana przez dostawcę.
P – pozostałe części zamienne o porównywalnej jakości, co produkty stosowane do pierwszego montażu
ZJ – zamienniki o podwyższonej jakości. Części nieoryginalne, ale odznaczające się wysoką jakością.
Z – pozostałe zamienniki

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!