Urządzenia do pomiaru i regulacji geometrii kół z Certyfikatem ITS

, 15 lutego 2006, 0:00

Urządzenia do kontroli geometrii kół RAV TD 1830 i RAV TD 1850, włoskiej firmy RAVAGLIOLI otrzymały certyfikat zgodności Instytutu Transportu Samochodowego.

Urządzenie serii 1830-1850 posiada cztery głowice pomiarowe wyposażone w 8 sensorów CCD. Mała masa głowic ułatwia montaż i demontaż głowic na pojeździe. Przesłanie zmierzonych parametrów do jednostki głównej PC odbywa się za pomocą czujników podczerwieni zamontowanych przy obrotnicy (głowice pomiarowe bezprzewodowe). Oprogramowanie RAV TD 1830-1850 pracuje w środowisku Windows. RAV TD 1830-1850 posiada szeroką bazę obsługiwanych pojazdów; umożliwia archiwizowanie protokołów z przeprowadzonych badań. Wszystkie polecenia i komunikaty ukazujące się na monitorze są w języku polskim.
Obsługę urządzenia można przeprowadzić bezpośrednio z każdej z głowic pomiarowych. Dzięki prostej, przejrzystej procedurze pomiarowej czas pomiaru jest skrócony do minimum.


Specjalny program Spoiler umożliwia w prosty sposób, bez dodatkowego oprzyrządowania pomiar geometrii ustawienia kół w samochodach sportowych, ze spoilerami i niskim zawieszeniem. Specjalne oprogramowanie umożliwia przeprowadzenie regulacji geometrii ustawienia kół w pojazdach wymagających podniesienia pojazdu celem łatwego dostępu do elementów regulacyjnych. Urządzenie umożliwia obsługę pojazdów z zawieszeniem wielowahaczowym (wymagana belka regulacyjna). Dzięki 8 sensorom CCD możliwe jest zmierzenie odchylenia geometrycznej osi pojazdu (wykorzystywane po naprawach powypadkowych).

]1L[
Podstawowe dane techniczne:
Zakres obsługiwanych kół 10”-19”
Głowice pomiarowe wyposażone w 8 kamer CCD
Monitor kolorowy 17” (1850) / 15” (1830)
Drukarka kolorowa A4
Łączność bezprzewodowa
Uchwyty czteropunktowe
Obrotnice mechaniczne
Blokada kierownicy
Blokada hamulca

Wszelkie dodatkowe informacje dostępne są u przedstawicieli firmy Z.U.H. Sosnowski.
Szczegóły na www.sosnowski.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!