Wysokie noty dla MANN-FILTER

, 1 lutego 2006, 0:00

MANN-FILTER, jako marka MANN+HUMMEL na wolny rynek części zamiennych, uzyskała podczas badań TUV Saarland na reprezentatywnej grupie klientów najwyższe noty.
Podczas procesu certyfikacji „TUV Service tested” MANN-FILTER uzyskał łączną notę 1,56.
„Wynik ten w sektorze „B-to-B” jest doskonały i świadczy o stale wysokiej jakości produktów i usług serwisowych” – ocenił przedstawiciel TUV w podsumowaniu przeprowadzonych badań. Pieczęć TUV otrzymują tylko te przedsiębiorstwa, które otrzymają od klientów co najmniej notę „dobry”.

Podczas badań filtry MANN oceniane były według kryteriów, do których największą wagę przywiązują warsztaty oraz handlowcy.
Za najważniejszy punkt 766 zakładów uznało: jakość produktów, komunikatywne i przyjazne w użytkowaniu katalogi oraz punktualne i bezbłędne dostawy.
W zakresie tych wszystkich kryteriów otrzymały notę dobrą i bardzo dobrą. 48% klientów oceniło produkty i usługi MANN-FILTER jako bardzo dobre, 48,8% jako dobre. Na podstawie tych danych wyliczono wartość łączną zadowolenia na 1,56 co odpowiada ocenie dobrej.


Kompletność i terminowość dostaw najwyżej cenione
MANN-FILTER najwyżej ocenione zostały pod względem kompletności dostaw (1,38) oraz ich terminowości (1,56). Wysoko oceniono również zawartość informacji (1,67), aktualność (1,75) i przyjazność w odbiorze katalogu (1,79). Obok jakości serwisu, wyróżniano także wysoką jakość produktów, dużą ilość wariantów produktowych oraz przyjazne dla handlu opakowania. Również stosunek ceny do wydajności został oceniony przez klientów na poziomie „dobry”. Według wyników TUV, MANN+HUMMEL w najważniejszych dziedzinach nie wykazuje żadnych słabości. „Produkty są wysoce wartościowe, dostawy przebiegają punktualnie i nie wykazują prawie żadnych braków” – tak brzmi ocena badań.


97,3% poleca tę markę dalej
Ważną oznaką akceptacji oferenta jest również gotowość klientów do dalszego polecania jego produktów. W tym zakresie na pytanie:
„Czy dalej polecaliby Państwo markę MANN-FILTER?” – 97,3% udzieliło twierdzącej odpowiedzi.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!