Zwycięstwo w Rajdzie Lizbona-Dakar 2006 w barwach Valeo

, 1 lutego 2006, 0:00

Luc Alphand, dawny Mistrz Świata w narciarstwie alpejskim, a jednocześnie pilot oficjalnego zespołu Mitsubishi Motors Sports, zwycięża w Rajdzie Lizbona-Dakar 2006 w barwach Valeo.
W październiku 2005 roku, firma Valeo podpisała z Luciem Alphand umowę o współpracy w ramach Pucharu Świata w Rajdach pojazdów terenowych i Le Mans Endurance Series w 2006, 2007 i 2008 roku będącą strategiczną decyzją przedsiębiorstwa, które w ten sposób zamierza bardziej upowszechnić swoją markę i potwierdzić wizerunek przedsiębiorstwa innowacyjnego, otwartego na wielkie wyzwania.
„Rajd pojazdów terenowych staje się dyscypliną sportową znaną i uznaną na całym świecie. Umiejętności pilotów, rosnąca liczba ekip konstruktorów i przebytych kontynentów (Afryka, Ameryka Południowa i wkrótce Europa Wschodnia oraz Azja), przekonały nas do wzięcia udziału w tej niesamowitej przygodzie”, dodaje Thierry Morin.

Podpisana umowa o współpracę obejmuje ważny aspekt techniczny: Valeo ma rozwinąć specjalne systemy oświetlenia, czyszczenia i klimatyzacji przeznaczone dla pojazdów pilotowanych dla Luc Alphand.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!