Już 300 warsztatów sieci Bosch-Service

, 24 stycznia 2006, 0:00

Bosch-Service jest niezależną siecią serwisową oferującą kompleksowe usługi w zakresie serwisowania i naprawy pojazdów. Pod koniec 2005 roku otwarto trzechsetny autoryzowany warsztat Boscha.
W Polsce autoryzowane stacje Boscha istnieją od 1992 roku. Obecnie działa już 300 warsztatów Bosch-Service. Początkowo specjalizowały się one w trudnych i wąskich dziedzinach, takich jak elektronika i elektrotechnika samochodowa, diagnostyka i naprawa układów wtryskowych silników benzynowych oraz dieslowskich. W tej chwili sieć oferuje szeroki wachlarz usług warsztatowych obejmujących elektrotechnikę i elektronikę samochodową, naprawy układów ABS, ASR, ESP, diagnostykę silników dieslowskich oraz naprawy typowo mechaniczne, jak wymiana pasków rozrządu, oleju, amortyzatorów, rozruszników i sprzęgieł. W wielu warsztatach Boscha można także przebadać pojazd w ramach stacji kontroli pojazdów. W ramach sieci działa również 28 punktów Bosch-Diesel-Service – specjalistów w zakresie napraw pomp wtryskowych do silników wysokoprężnych.

Bosch umożliwia swoim serwisom dostęp do wiedzy dotyczącej technologii napraw większości pojazdów, kładzie też nacisk na szkolenia. W centrum szkoleniowym w Warszawie każdy pracownik stacji serwisowych ma możliwość uczestniczenia w kursach z zakresu elektrotechniki, elektroniki i mechaniki samochodowej. Co roku odbywa się blisko 50 szkoleń technicznych dla pracowników sieci. Firma organizuje również szkolenia z obsługi klienta oraz szkolenia menedżerskie, oferuje pomoc przy rozbudowie i wyposażeniu serwisu lub rozszerzeniu działalności usługowej, pomaga w pozyskiwaniu nowych klientów. W ramach działań marketingowych Bosch dostarcza swoim partnerom materiały promocyjne, umożliwia uczestnictwo w ogólnopolskich kampaniach reklamowych, wspiera także organizowane przez nich akcje regionalne.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!