Valvoline wykorzystuje Nano technologię do produkcji wosku

, 11 stycznia 2006, 0:00

W styczniu 2006 roku firma Valvoline Polska wprowadziła na rynek nowy środek nabłyszczający – Eagle One NanoWax – wykorzystujący Nano woski Carnauba. Produkt ten jednocześnie czyści, woskuje i chroni powłoki lakiernicze nadając im głęboki długotrwały połysk. NanoWax zastąpi dotychczasowy wosk Valvoline Carnauba Cleaner Paste Wax.
Eagle One NanoWax jest najbardziej zaawansowanym technologicznie woskiem stworzonym przy użyciu Nano technologii. Jego formuła pozwala, lepiej niż w przypadku tradycyjnych wosków, wypełniać drobne rysy i koliste zarysowania lakieru. Dodatkowo zapewnia głęboki połysk i nie pozostawia osadów.
]1[
NanoWax wypełnia drobne rysy i koliste zarysowania lakieru

]3P[

– Łatwo usuwalny, nie pozostawia białego osadu
– Wypełnia drobne rysy i koliste zarysowania lakieru
– Wygodna butelka z pompką ułatwia aplikację i dozowanie
– Gładsza powierzchnia minimalizuje powstawanie zacieków po wypolerowaniu

Co to jest Nano Technologia?

Nano technologia to proces odnowy, który działa na poziomie molekularnym zapewniając rewolucyjne korzyści. Stosowana obecnie w takich dziedzinach jak ochrona zdrowia i elektronika, nano technologia posługuje się cząstkami tak małymi jak jedna-miliardowa metra, lub 1/75.000-na ludzkiego włosa. Produkty do tej pory dostępne na rynku wykorzystują technologię cząstek o wielkości mikronów, (czyli 1 milionowej metra), które są o tysiąc razy większe.
]2[
NanoWax wykorzystuje nano technologię by wypełnić widoczne rysy i ukryć koliste zarysowania. To sprawia, że lakierowana powierzchnia lepiej odbija światło, dając głębszy i bardziej błyszczący połysk. Dzięki tej technologii wosk jest łatwiejszy do naniesienia a przy usuwaniu, nie pozostawia białych osadów.
Opakowanie Eagle One NanoWax zawiera produkt w wygodnej butelce z pompką o pojemności 472ml, która ułatwia dozowanie i aplikację wosku oraz ściereczkę z mikrofibry ułatwiającą szybkie wytarcie do sucha polerowanej powierzchni.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!