Szersza oferta 4max

, 21 grudnia 2005, 0:00

W związku z rosnącym zainteresowaniem turbosprężarkami, Inter Cars S.A. poszerzył ofertę 4max w tym asortymencie.
Turbosprężarki dostępne są już w kilkudziesięciu referencjach do najpopularniejszych aut osobowych i dostawczych. Oferta jest sukcesywnie wzbogacana o nowe pozycje na miarę potrzeb rynku. Turbosprężarki 4max dostępne są w formie sprzedaży TR, tzn. z możliwością zwrotu wyeksploatowanej części. Klient ma do wyboru zarówno produkt nowy (przykładowy indeks: 0207-02-0002E), jak i regenerowany fabrycznie (0207-02-0001R) po atrakcyjnej cenie. Produkty te są objęte 12 miesięczną gwarancją.
]1[

Tłumiki 4max
W ofercie Inter Cars S.A. dostępne są także tłumiki 4max z blachy aluminiowanej z malowanymi spawami. Wszystkie elementy są automatycznie walcowane i ściskane oraz produkowane na maszynach takich firm jak: Comas (Włochy) – obrabiająca blachy oraz Pedrazzoli (Włochy) – obrabiająca rury.
Stal używana do produkcji układów wydechowych 4max sprowadzana jest od takich producentów m.in. ThyssenKrupp Niemcy, Technologie Buczek S.A. – Polska, Rukki – Finlandia, Corus – Wielka Brytania.
]2[
Tłumiki te występują zarówno jako elementy kształtem odpowiadające oryginałowi, jak również jako tłumiki bardziej uniwersalne, tzn. mające zastosowanie w kilku modelach jednocześnie. Tłumiki 4max posiadają homologacje, zgodne z regulaminem R59 ONZ, Certyfikat B oraz ISO 9001:2000
Przykładowy indeks: 0219-01-03008


Przewody wysokiego napięcia
]3L[
Od dwóch miesięcy w ofercie 4max pojawiły się również przewody zapłonowe (śr 8 mm).
Początek indeksu 0608-41- (następnie należy filtrować po statusie „nowość”).
Przewody te były poddane wielokrotnie testom eksploatacyjnym, które zakończyły się wynikiem pozytywnym ku uciesze i zadowoleniu użytkowników. Na początek oferta liczy 13 pozycji, ale z pewnością będzie większa.


Informacje o gamie grup towarowych i nowościach można znaleźć na stronie internetowej firmy: www.intercars.com.pl .

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!