Świece żarowe Kager

, 14 grudnia 2005, 0:00

Świece żarowe są trzydziestą linią produktową pod szyldem Kager. Produkt obecny jest na rynku od końca listopada 2005 roku. W ofercie znajduje się 70 typów świec przeznaczonych do różnych marek samochodów osobowych.


Świece żarowe Kager to produkt nowej generacji. Nowoczesna konstrukcja podwójnej spirali grzejnej zapewnia szybki rozruch w czasie 4-6 sekund oraz dogrzewanie silnika przez pierwsze 3 minuty po rozruchu.
]1L[

Dla użytkownika samochodu korzyści związane ze stosowaniem świec żarowych Kager to przede wszystkim łatwy rozruch silnika przy niskich temperaturach. Trwałe i szczelne mocowanie świec eliminuje przedmuchy. Świece żarowe Kagera charakteryzują się długą żywotnością. Jest to zasługą osłony spirali odpornej na wysokie temperatury. Zaletą tych produktów jest także szybki czas nagrzewania niezbędny do samozapłonu paliwa (850 stopni C w 4 sekundy). Świece Kagera są wyrobami przyjaznymi dla środowiska, ponieważ dzięki dogrzewaniu emitują mniej szkodliwych składników spalin.


Asortyment Kagera przeznaczony jest niemal do wszystkich samochodów jeżdżących w tej części Europy.
Świece Kager są w pełni zamienne z produktami dedykowanymi na wyposażenie fabryczne. Cechuje je najwyższa jakość. Ich parametry spełniają wymagania stawiane produktom stosowanym na pierwsze wyposażenie samochodów, co daje gwarancję niezawodności. Dzięki czytelnemu i przejrzystemu katalogowi właściwy dobór świecy nie stanowi żadnego problemu.
Świece żarowe Kager dostępne są w sieci dystrybucyjnej firmy Fota S.A. na terenie całej Polski.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!