Pomysł na święta

, 7 grudnia 2005, 0:00

Klienci Inter Cars S.A. którzy chcą z końcem roku 2005 zaoszczędzić parę złotych i sprawić swojej rodzinie ciekawe prezenty pod choinkę mogą zapoznać się ze świątecznymi promocjami w tej firmie.
Z katalogu nagród Klient sam może wybrać nagrody dla swoich najbliższych, np.: sprzęt AGD, zegarki, zestaw kina domowego lub dla najmłodszych zestaw Playstation, a wyjeżdżając na narty z rodziną dobrym, wspólnym prezentem będzie samochodowy bagażnik Box 4max.
To wszystko może Klient otrzymać od Inter Cars S.A. wymieniając zebrane punkty w programie IC Premia na nagrody.
Produkty objęte promocją: oświetlenie i chłodnice Valeo, świece żarowe Bosch, zestawy rozrządu firmy SKF, świece żarowe BERU, oleje Castrol z rodziny Magnatec i RS oraz części i akcesoria motocyklowe do końca roku 2005.
Komplety przewodów zapłonowych NGK, oraz specjalna oferta na dowolne produkty Sachs i Lemfoerder objęte są promocją tylko do 15.12.2005 r. Kupując dowolne produkty wspomnianych marek Klient może wygrać profesjonalne narzędzia o równowartości do 10.000 euro.
Ponadto, Inter Cars S.A. nadal rozwija sieć sprzedaży o kolejne filie. W ostatnim czasie powstały nowe lokalizacje m.in. w Legionowie, Wodzisławiu Śląskim, Jaworznie i Zawierciu.

Więcej informacji można uzyskać u sprzedawców w Filiach Inter Cars S.A. na terenie całego kraju. O adresach i numerach telefonów do filii można dowiedzieć się na stronie www.intercars.com.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!