Podnośniki elektro-hydrauliczne 2-kolumnowe

, 30 listopada 2005, 0:00

Firma Unimetal Złotów zajmująca się wyposażeniem warsztatów i stacji kontroli pojazdów obok swoich wyrobów dołączyła do oferty nowe elektrohydrauliczne samochodowe podnośniki 2-kolumnowe firmy Space. Obok w/w firma oferuje całą gamę podnośników o udźwigu od 2 do 55 ton.
Charakterystyka:
Są to podnośniki łatwe w obsłudze, bezpieczne, wysoce energooszczędne i niezawodne.
Główną zaletą dźwigników serii SDE jest fakt zastosowania górnego łącznika, co daje wolną przestrzeń między kolumnami, a przez to umożliwia pracę na całej powierzchni podłogi w obszarze działania podnośnika. Rozstawienie kolumn, daje pełną swobodę podczas wysiadania i wsiadania do samochodu.
Służą do obsługi samochodów na stanowiskach mechanicznych, diagnostycznych, blacharskich, szybkiej obsługi, wymiany ogumienia itp. Mogą z powodzeniem być stosowane zarówno do samochodów osobowych, typu VAN i dostawczych – również przedłużanych (regulowana wysokość nakładek w ramionach, ramiona 2 i 3-stopniowe). Dźwigniki te odznaczają się możliwością podnoszenia samochodów na dużą wysokość co zapewnia łatwy dostęp do samochodu z boków i od dołu.
Montaż jest wyjątkowo łatwy, podnośnik nie wymaga specjalnego fundamentowania.
]1L[
Seria SDE – Dane techniczne:
belka górna pomiędzy kolumnami (brak podstawy)
udźwig – 3200-4000kg
szerokość robocza: do 2625mm
szerokość całkowita – do 3190mm
całkowita wysokość – do 4050mm
max. wysokość podnoszenia – 2000mm – możliwość uzyskania max wysokości podnoszenia do 3000mmm poprzez zastosowanie przedłużek (opcja)
min. wysokość podnoszenia – od 95mm
nakładki – wysokość – 95-135mm
nakładki – średnica – 120-150mm
zasięg ramion krótkich 555 – 1400mm
zasięg ramion długich –750 – 1400

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!