II Targi Motoryzacyjne AD Auto-Land Olsztyn (zobacz film)

, 30 listopada 2005, 0:00

W dniach 12-13 listopada 2005 r., AD Auto-Land Olsztyn zorganizował II Targi Motoryzacyjne. Odbyły się one w największym obiekcie tego typu w Olsztynie, w hali widowiskowej „Urania”, a powierzchnia wystawiennicza zajęła blisko 1000 m2. Do udziału w Targach zaproszono 56 wystawców, w tym dwunastu dealerów aut samochodowych i motocykli.
Targi motoryzacyjne w AD Auto-Land to już druga taka impreza w historii olsztyńskiego partnera AD Polska. Zeszłoroczne Targi miały miejsce w nowo wybudowanej siedzibie, natomiast impreza organizowana w tym roku wymagała już większego obiektu.
Imprezę poprzedziła szeroko zakrojona akcja reklamowa, która zawierała m. in. reklamę w prasie regionalnej, radio, w formie plakatów i ulotek.
Tegoroczne Targi zostały zorganizowane zarówno dla specjalistów takich jak warsztaty samochodowe i sklepy, jak i dla zwykłych miłośników czterech kółek. Dla tych pierwszych przeznaczono pierwszy dzień Targów, podczas którego mogli oni swobodnie wymienić swoje uwagi z producentami części, dowiedzieć się co nowego zaistniało w ofercie wystawców, zdobyć dodatkową wiedzę o produktach. Dzień drugi, który był dniem otwartym, był skierowany do wszystkich zainteresowanych motoryzacją, z przesłaniem, że nowe części samochodowe przeznaczone na rynek wtórny jako części zamienne, są identycznej jakości jak części przeznaczone na tzw. pierwszy montaż fabryczny. Dzień drugi przyciągnął do hali targowej prawie osiem tysięcy zwiedzających. Targi spotkały się z dużym zainteresowaniem. Odwiedzający mogli zapoznać się najnowszą ofertą producentów aut, dowiedzieć się jakie części samochodowe warto zamontować w swoim aucie, a także wziąć udział w pokazie ratownictwa drogowego oraz wielu innych atrakcjach.
Zainteresowanie imprezą wykazały również media, szeroko ją komentując w prasie, radio i telewizji.
Targi umilił wystawcom i zwiedzającym Pan Robert Sowa, szef kuchni Hotelu „Sobieski” oraz Kucharz Reprezentacji Polski w piłce nożnej, który zaprezentował pokaz kulinarny wraz z degustacją wykwintnych potraw. W sobotni wieczór dla gości i wystawców wydano bankiet w Restauracji „Przystań”. Najlepsi odbiorcy zostali nagrodzeni biletami na Mistrzostwa Świata w Niemczech w 2006 r., a blisko siedmiuset gości bawiło się przy muzyce na żywo do białego świtu.
Pierwsze opinie wystawców oraz zwiedzających były bardzo zadowalające, co dobrze wróży na przyszłość i jest jednocześnie zachętą do podjęcia jeszcze większego wysiłku w organizacji kolejnej imprezy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!