Nowe opakowania olejów Valvoline

, 9 listopada 2005, 0:00

Marka olejowa Valvoline odświeża linię produktów oraz wprowadza na rynek nowy asortyment. Wprowadzane w listopadzie 2005 nowe elementy graficzne na opakowaniach podkreślają korzyści produktów, a tym samym ułatwiają dobór właściwego oleju w zależności od typu samochodu czy warunków jazdy.

Przesłanką wprowadzonych zmian była obserwacja zachowań klientów. Zauważono, że mają oni problemy z doborem odpowiedniego oleju. Producenci samochodów tworzą coraz to nowsze specyfikacje dla nowoczesnych silników, co powoduje, że rynek olejów staje się coraz bardziej skomplikowany. Dodatkowo producenci naciskają, aby oleje stosowane w silnikach ich samochodów posiadały odpowiednie specyfikacje.
Teraz, stworzona przez Valvoline nowa gama produktów ułatwi właściwy wybór w zależności od modelu silnika czy warunków jego eksploatacji. Nowe etykiety na opakowaniach podkreślają istotne specyfikacje oraz zalety produktów, co w rezultacie pomoże szybko odnaleźć odpowiedni olej.
]1L[
Nowa gama olejów silnikowych Valvoline dzieli się na oleje do samochodów osobowych oraz na oleje flotowe. Poszczególne linie produktów można teraz łatwo dopasować do odpowiedniego rodzaju silnika i określonego zastosowania, co znacznie upraszcza dokonanie właściwego wyboru. Valvoline oferuje pięć charakterystycznych marek olejów samochodowych:
SynPower – oleje syntetyczne zapewniające lepsze osiągi w nowoczesnych silnikach
MaxLife – produkty zawierające specjalne dodatki dla silników z przebiegiem powyżej 100.000 kilometrów
DuraBlend – oleje półsyntetyczne chroniące silnik w ciężkich warunkach i wydłużonych okresach między przeglądami
Turbo – zawansowana formuła oleju mineralnego
VR1 Racing – technologia sprawdzona w warunkach rajdowych specjalnie dla silników samochodów eksploatowanych przy dużych prędkościach.
Znacznych zmian dokonano w nazewnictwie olejów flotowych. Całą grupę podzielono na trzy linie produktów by podkreślić różnicę w ich działaniu i zastosowaniu:
ProFleet – większe osiągi dla nowoczesnych silników w samochodach ciężarowych
AllFleet – wydłużone okresy wymiany oleju zapewniające redukcję kosztów
Valvoline HD – sprawdzone osiągi dla szerokiej gamy silników.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!