Konferencja Partnerów Handlowych firmy Moto-Profil

, 26 października 2005, 0:00

W dniach 15-16 października 2005 została zorganizowana w Ożarowie Mazowieckim doroczna konferencja Partnerów Handlowych firmy Moto-Profil. Miejscem konferencji był hotel Mazurkas.
Część oficjalna konferencji rozpoczęła się wystąpieniem pana prezesa Piotra Tochowicza, oraz prezentacją przygotowaną przez pana Wojciecha Łyżwę z NGK i pana Krzysztofa Kunstlera z Luk Afteremarket Service. Gościem konferencji był także pan Paweł Siejka z firmy Gates.


Pan Piotr Tochowicz dokonał podsumowania współpracy z niezależnymi firmami handlowymi drugiego szczebla dystrybucji w 2005 roku oraz nakreślił strategię firmy Moto-Profil na najbliższe lata. Bardzo istotnym punktem wystąpienia była prezentacja całej gamy rozwiązań wspierających działanie firm handlowych współpracujących z Moto-Profilem. Można znaleźć wśród nich zarówno wysoce zaawansowane oprogramowanie komputerowe MotoBiznes – ułatwiające zarządzanie firmą handlową udostępniane na preferencyjnych warunkach firmom partnerskim, uruchomiony wspólnie z partnerami handlowymi program obsługi flot samochodowych MotoFlota, jak i jedyny na rynku, szeroki wachlarz dofinansowanych przez EFS szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników hurtowni i sklepów motoryzacyjnych.


„Korzystając z funduszy europejskich rozpoczynamy bardzo szeroki, dwuletni program szkoleń dla właścicieli i pracowników firm współpracujących z nami. Szkoleń z dziedziny marketingu, technik sprzedaży, systemów logistycznych, zarządzania nowoczesnymi firmami handlowymi na najwyższym poziomie, prowadzonych przez znakomitych specjalistów w tych dziedzinach. Szkolenia te dzięki funduszom europejskim i naszym dopłatom będą niedrogie dla naszych partnerów i naprawdę jest to znakomita szansa by za niewielkie pieniądze podnieść kwalifikacje Wasze i Waszych pracowników, by później można było je wykorzystać w rynkowej grze.” – powiedział w czasie swojego wystąpienia prezes Tochowicz.

Konferencja klientów okazała się także okazją do dyskusji i wymiany doświadczeń pomiędzy właścicielami hurtowni i sklepów z różnych stron Polski.
Zakończeniem całej uroczystości była wspólna zabawa przy muzyce lat 20-tych i 30-tych.
Firma Moto-Profil dziękuje wszystkim uczestnikom spotkania za wspólnie spędzony czas.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!