Nowa oferta akumulatorów Bosch Silver

, 13 października 2005, 0:00

Nowy program Bosch Silver dzięki zmianie parametrów akumulatorów umożliwił osiągnięcie 95% pokrycia parku samochodowego Europy. Nowe pojemności i prądy rozruchu w pełni odpowiadają parametrom akumulatorów stosowanych obecnie na wyposażeniu fabrycznym.
]1[
]2P[
Program Diesel został stworzony z myślą o samochodach wyposażonych w silniki Diesla. Wszystkie akumulatory z tego programu dysponują wyjątkowo wysoką mocą startową i większą pojemnością w porównaniu ze swoimi odpowiednikami w tych samych wymiarach z Programu Standard. Program Diesel to dobra propozycja dla małych sklepów motoryzacyjnych i warsztatów samochodowych. Jedynie 7 typów akumulatorów daje 90% pokrycia rynku wszystkich akumulatorów Bosch Silver i 100% pokrycia rynku, jeżeli chodzi o samochody Diesel. Wszystkie akumulatory Bosch Silver w Programie Diesel wyposażone są we wskaźniki naładowania Power Control System.

]3L[
Bosch AsiaSilver to jedyny akumulator przeznaczony specjalnie do samochodów producentów azjatyckich dysponujący Srebrną Technologią. Jego konstrukcja odpowiada wymaganiom wyposażenia fabrycznego w tym segmencie aut. Zarówno charakterystyczna „wysoka” budowa, jak i pojemności oraz prądy rozruchu zostały dostosowane do specyficznych wymagań „japończyków”. Bosch AsiaSilver wyposażone są w Power Control System. Firma Bosch zachęca do sprawdzenia nowych niższych cen akumulatorów Bosch Silver.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 3 stycznia 2009, 0:00 0 0

Witam,
w samochodzie mam "bosh silver". Z autem bywało różnie, stał w garażu, pod chmurką, a aukumulator był zawsze gotowy. Dziś przyszedł czas na rozstanie się z nim...po 10 latach użytkowania.
Osobiście bardzo ten model polecam.

Odpowiedz