Nowa oferta akumulatorów Bosch Silver

, 13 października 2005, 0:00

Nowy program Bosch Silver dzięki zmianie parametrów akumulatorów umożliwił osiągnięcie 95% pokrycia parku samochodowego Europy. Nowe pojemności i prądy rozruchu w pełni odpowiadają parametrom akumulatorów stosowanych obecnie na wyposażeniu fabrycznym.
]1[
]2P[
Program Diesel został stworzony z myślą o samochodach wyposażonych w silniki Diesla. Wszystkie akumulatory z tego programu dysponują wyjątkowo wysoką mocą startową i większą pojemnością w porównaniu ze swoimi odpowiednikami w tych samych wymiarach z Programu Standard. Program Diesel to dobra propozycja dla małych sklepów motoryzacyjnych i warsztatów samochodowych. Jedynie 7 typów akumulatorów daje 90% pokrycia rynku wszystkich akumulatorów Bosch Silver i 100% pokrycia rynku, jeżeli chodzi o samochody Diesel. Wszystkie akumulatory Bosch Silver w Programie Diesel wyposażone są we wskaźniki naładowania Power Control System.

]3L[
Bosch AsiaSilver to jedyny akumulator przeznaczony specjalnie do samochodów producentów azjatyckich dysponujący Srebrną Technologią. Jego konstrukcja odpowiada wymaganiom wyposażenia fabrycznego w tym segmencie aut. Zarówno charakterystyczna „wysoka” budowa, jak i pojemności oraz prądy rozruchu zostały dostosowane do specyficznych wymagań „japończyków”. Bosch AsiaSilver wyposażone są w Power Control System. Firma Bosch zachęca do sprawdzenia nowych niższych cen akumulatorów Bosch Silver.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 3 stycznia 2009, 0:00 0 0

Witam,
w samochodzie mam "bosh silver". Z autem bywało różnie, stał w garażu, pod chmurką, a aukumulator był zawsze gotowy. Dziś przyszedł czas na rozstanie się z nim...po 10 latach użytkowania.
Osobiście bardzo ten model polecam.

Odpowiedz