Nowy katalog FRAM na CD-Rom dostępny

, 12 października 2005, 0:00

Firma Sogefi Filtration – producent filtrów udostępniła niedawno nowy katalog filtrów Fram na płycie CD. Katalog zawiera dane filtrów do pojazdów poruszających się po drogach Europy Środkowej i Wschodniej.
Po instalacji programu z płyty CD na komputerze jego aktualizacja odbywa się z wykorzystaniem łączy internetowych, dzięki czemu informacje w nim zawarte są zawsze aktualne.
Zaleca się aktualizację katalogu przed jego pierwszym użyciem, jako że dane podlegają częstym zmianom. Katalog elektroniczny nie zastępuje katalogów drukowanych, ma natomiast ułatwić i zoptymalizować obsługę klientów.
Dzięki różnym kryteriom wyszukiwania, takim jak marka i model pojazdu, typ filtra, kod modelu, kształt oraz zamienniki można szybko zlokalizować żądany filtr Fram. Oprócz tego dodano dział „News”, gdzie można odnaleźć najnowsze filtry w asortymencie.

Katalog jest dostępny u dystrybutorów filtrów Fram.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z Bartoszem Sieradzkim, przedstawicielem na Europę Środkową i Wschodnią po numerem telefonu +48 601 175 379, adres e-mail: bartosz.sieradzki@wp.pl lub na stronie internetowej pod adresem www.frameurope.nl 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!