Nowe katalogi Gates

, 5 października 2005, 0:00

Firma Gates wydała dwa nowe katalogi.
Katalog paskowy (E/70107) obejmuje wszystkie dotychczasowe aktualizacje pasków oraz zestawów rozrządu. Dostępny jest także w wersji elektronicznej na płycie CD-ROM (E/70301).
Nowy katalog systemów układu chłodzenia (E/70372) obejmuje: korki chłodnic, obejmy, termostaty oraz przewody układu chłodzenia. Wszystkie dane w katalogach Gates są uporządkowane w sposób, który pozwala na ich szybką identyfikację.
]1L[
Nowy katalog pasków i zestawów rozrządu do samochodów osobowych i lekkich dostawczych obejmuje dane dotyczące wszystkich pojazdów poruszających się po drogach od 1990 roku. Katalog ten zawiera wszystkie dotychczasowe aktualizacje, zarówno ze względu na nowe modele samochodów na rynku, jak i nowe zastosowania produktów juz istniejących. W katalogu ujęto również wykaz alfabetyczny wg marek samochodów oraz zestawienia: wymiarów pasków, części składowych zestawów rozrządu, numerów części wg producentów samochodów, części wycofanych lub zastąpionych. Katalog dostępny jest także w wersji elektronicznej na płycie CD-ROM.

Katalog systemów układu chłodzenia dostarcza wszystkich potrzebnych informacji na temat przewodów układu chłodzenia, termostatów, obejm oraz korków chłodnic do samochodów pasażerskich i lekkich dostawczych. Dzięki ostatniemu rozszerzeniu programu oferta termostatów Gates zapewnia pokrycie 92% zastosowań europejskiego parku samochodowego.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!