Opony Goodyear Ultra Grip 7 i Dunlop SP Winter Sport 3D w testach ADAC

, 5 października 2005, 0:00

Dwie nowe opony zimowe Goodyear Ultra Grip 7 i Dunlop SP Winter Sport 3D uplasowały się na pierwszym i drugim miejscu w testach opon zimowych niemieckiego Klubu Motoryzacyjnego ADAC.

Goodyear Ultra Grip 7 – nowa opona zimowa do samochodów klasy high performance zwyciężyła w obu testowanych rozmiarach, 175/65 R14 T i 195/65 R15 T (T do 190 km/h) i została nagrodzona trzema gwiazdkami, najwyższym stopniem rekomendacji ADAC („najwyższa rekomendacja”).
Eksperci ADAC ocenili, że jest to znakomicie wyważona opona z najlepszymi wynikami w kategorii hałasu, przyczepności na mokrej drodze, śniegu i lodzie”. ADAC podkreślił również maksymalizację osiągów opony po pewnym przebiegu.

Dunlop SP Winter Sport 3D – po raz pierwszy zaprezentowana na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych we Frankfurcie nad Menem, najnowszej generacji opona firmy Dunlop uzyskała miejsce drugie w kategorii opon rozmiaru 195/65 R 15 (jedynej testowanej) i również uzyskała trzy gwiazdki ADAC.
Eksperci ADAC powiedzieli, że opona SP Winter Sport 3D firmy Dunlop to znakomicie wyważona opona z najlepszymi wynikami przyczepności na mokrej drodze i wyjątkowo dobrymi wynikami na drodze suchej”.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!