Wygraj kalendarz warsztatowy febi na rok 2017

Witold Hańczka, 14 grudnia 2016, 23:11

Jak co roku, firma febi wydała swój kalendarz warsztatowy, w którym tym razem piękne kobiety pozują na tle malowniczych krajobrazów Południowej Afryki. Mamy do rozdania 15 kalendarzy, zachęcamy do zabawy!

Znany na całym świecie producent i dostawca części zamiennych do samochodów osobowych i użytkowych rozprowadza kalendarz wyłącznie wśród niezależnych warsztatów i klientów na wszystkich kontynentach. Najprostszym sposobem wejścia w posiadanie publikacji może okazać się wzięcie udziału w naszym konkursie. Wystarczy udzielić poprawnej odpowiedzi na pytanie:

Która to edycja kalendarza febi bilstein?

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres email: konkurs@motofocus.pl Nagrody zdobędą autorzy co czwartej nadesłanej do nas wiadomości z prawidłowymi odpowiedziami aż do wyczerpania zapasu kalendarzy. Ze zwycięzcami skontaktujemy się w celu ustalenia adresów do wysyłki nagród.

Poniżej kilka zdjęć z nowego kalendarza febi i więcej informacji o nim:

Bezkresna plaża, lazurowe morze i atrakcyjne kobiety: nowe wydanie kalendarza warsztatowego febi bilstein eksponuje zmysłową stronę Afryki Południowej.

W tym roku sesja zdjęciowa odbyła się w Kapsztadzie. Do leżącego na obrzeżach milionowej metropolii Maiden‘s Cove zazwyczaj podążają turyści w poszukiwaniu miejsca na spędzenie urlopu marzeń. W kwietniu miejsce to stało się plenerem kalendarza febi na rok 2017: na pierwszym planie modelki, a w tle zapierający dech w piersiach łańcuch górski „Dwunastu Apostołów”.

Pochodzący z Essen fotograf – Christian Deutscher – uwiecznił cztery miejscowe piękności nie tylko w tej scenerii. Simone, Shané, Danielle i Sonja pozowały również w lokalnym warsztacie oraz na opuszczonym, nigdy nie dokończonym odcinku autostrady. Następnie na planie pojawiły się oldtimery – od eleganckiego, brytyjskiego MG Roadster po sportowego Forda Mustanga.

Wrażeń z sesji fotograficznej dostarcza trailer „making of“:

Marka produktowa febi należy do grupy bilstein skupiającej również inne znane marki: SWAG oraz Blue Print. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: www.bilsteingroup.com

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

lewar (15 grudnia 2016, 11:02) ~ Jak zawsze fajny i subtelny kalendarz, którego bez skrępowania można powiesić w biurze, bo wiem że nikogo nie powinien urazić nadmierną golizną.

0 0 Odpowiedź

Anonim (15 grudnia 2016, 11:26) ~ Dobra robota Febi.

0 0 Odpowiedź

Hegemon (20 grudnia 2016, 14:55) ~ zgadzam sie

0 0 Odpowiedź

markus (16 grudnia 2016, 12:40) ~ Dokładnie, choć tegoroczny (bawarski) chyba jest nieco ładniejszy ;)

0 0 Odpowiedź

Henryka Z (16 grudnia 2016, 17:44) ~ byłby miły prezent dla syna do jego pokoju

0 0 Odpowiedź

Poliglota (17 grudnia 2016, 19:51) ~ lazurowe może ???

0 0 Odpowiedź

koalowy (21 grudnia 2016, 14:13) ~ Większość pań na zdjęciach to chyba Polki, bo na Niemki nie wyglądają

0 0 Odpowiedź

joannarok (13 września 2017, 19:48) ~ piękny

0 0 Odpowiedź