XI Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego – wyraź swoje zdanie i wpłyń na przebieg debaty!

, 23 listopada 2016, 15:09

Już 8 grudnia b.r. w gmachu Ministerstwa Rozwoju spotkają się najważniejsi gracze rynku motoryzacyjnego. Jeśli chcesz mieć wpływ na przebieg Kongresu to wpisz swoją opinię, która zostanie wzięta pod uwagę podczas debat przez uczestników paneli dyskusyjnych.

W tym dniu z okazji wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie SDCM do Warszawy zjadą przedstawiciele producentów i dystrybutorów części motoryzacyjnych działających w Polsce, a także europejskich organizacji branżowych między innymi FIGIEFA oraz CLEPA (jedynej europejskiej organizacji producentów części motoryzacyjnych).

Na Kongresie zaplanowano wiele interaktywnych dyskusji na tematy takie jak:

  • wyniki przemysłu i handlu w motoryzacji,
  • rozwiązanie problemu braku kadr w branży motoryzacyjnej,
  • regulacje prawne ograniczające dostęp do złącza OBD,
  • konsekwencje wprowadzenia elektronicznej książki serwisowej,
  • wsparcie finansowe rozwoju firm.

 

Mając na uwadze poprzednie edycje, należy pamiętać, że dla przedsiębiorców Kongres to niepowtarzalna okazja na wymianę doświadczeń i poglądów, poznanie najnowszych informacji i trendów rynku motoryzacyjnego, a także szansa na spotkanie wielu cenionych specjalistów rynku motoryzacyjnego, rozmowy w kuluarach, a nawet nawiązanie współpracy pomiędzy przedsiębiorcami.

Powagi wydarzeniu nadaje fakt, iż patronami Kongresu są Ministerstwo  Rozwoju, Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z aktualną sytuacją na polskim i europejskim rynku motoryzacyjnym, nie zwlekaj i już dziś zarejestruj swój udział, bowiem na Kongresie nie tylko warto, ale po prostu trzeba być! Zgłoszenia rejestracyjnego można dokonać poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie SDCM.

Już teraz możesz mieć także wpływ na przebieg debat podczas Kongresu. Wyraź swoje opinie na poniższe tematy. Najciekawsze wypowiedzi zostaną przekazane do uczestników paneli dyskusyjnych.

Dowiedz się więcej

Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego już 8 grudnia!
Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego już 8 grudnia!

Kolejny, 11. Kongres organizowany przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM) odbędzie się 8 grudnia w gmachu Ministerstwa Rozwoju. Patronami Kongresu są m.in. Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych. W Kongresie wezmą udział przedstawiciele producentów i dystrybutorów części motoryzacyjnych, instytucji państwowych oraz organizacji branżowych […]

Dokąd zmierza rynek niezależny?
Dokąd zmierza rynek niezależny?

W Bukareszcie odbyła się trzecia konferencja poświęcona niezależnemu rynkowi motoryzacyjnemu w krajach Południowej i Wschodniej Europy. Jej celem było zwrócenie uwagi przedstawicieli branży na szanse i zagrożenia, z jakimi już dziś musi się mierzyć aftermarket. W konferencji wzięli udział reprezentanci najważniejszych organizacji branżowych, związanych z aftermarketem oraz przedstawiciele firm zajmujących się produkcją i dystrybucją części […]

XI Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego – ostatnie chwile na rejestrację!
XI Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego – ostatnie chwile na rejestrację!

To już ostatnie dni, by zgłosić swój udział w XI Kongresie Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego – największym wydarzeniu tego typu w Polsce. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego jeżeli chcesz być na bieżąco z aktualną sytuacją i trendami na polskim i europejskim rynku motoryzacyjnym, nie zwlekaj i już dziś zarejestruj swój udział. Zgłoszenia rejestracyjnego można dokonać […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!