HEPU XT-Professional – poszerzone kompletne zestawy rozrządu

, 14 listopada 2016, 14:08

HEPU wprowadza na polski rynek ofertę zestawów XT-Professional. Zestawy rozrządu z pompą wody oraz wszystkimi elementami niezbędnymi do prawidłowej wymiany układu rozrządu. Dodatkowymi elementami w zestawach XT-Professional są łańcuchy rozrządu (napędzające wałek) wraz z napinaczami (silniki PSA, FORD, Volvo 2.0 oraz 1.6 HDI/TDCi) lub nastawniki faz rozrządu w zestawach do silników Opla 1.6 i 1.8.

– Wprowadzenie do naszej oferty zestawów XT-Professional jest kolejnym krokiem, mającym na celu zmniejszenie do minimum ryzyka wystąpienia ewentualnej reklamacji. Wszystkie części użyte do wymiany układu rozrządu pochodzą od jednego, sprawdzonego dostawcy. Dodatkowym elementem jest niejako „wymuszenie” wymiany wszystkich części układu rozrządu – to oczywiście korzyść zarówno dla mechanika, jak i właściciela pojazdu. Obecne silniki wymagają szczególnej uwagi i respektowania okresów przeglądowych. Nie warto dla pozornych i niewielkich oszczędności ryzykować poważnej awarii silnika. Tak jak kiedyś namawialiśmy do wymiany rolek i napinaczy, a nie tylko samego paska, tak teraz zwracamy uwagę na konieczność wymiany wszystkich współpracujących w układzie rozrządu części – przekonuje Witold Rogowski, przedstawiciel HEPU na polskim rynku.

– Sprzedaż kompletnych zestawów to równocześnie korzyść dla naszych dystrybutorów: optymalizacja magazynu, łatwiejsza i przez to szybsza sprzedaż, sprawniejsze rozpatrywanie ewentualnych reklamacji – dodaje Witold Rogowski.
hepu

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

anonim, 15 listopada 2016, 21:46 0 0

szkoda tylko że po za Intercarsem nikt nie chce się tym zają i nie ma gdzie kupić zestawów hepu

Odpowiedz