FTE automotive – napędzane innowacją

, 9 listopada 2016, 23:44

FTE automotive Group to kompetentny partner w dziedzinie projektowania, konstruowania i produkcji układów przeniesienia napędu oraz układów hamulcowych dla branży motoryzacyjnej. Firma posiada swoje oddziały na całym świecie i jest w skali globalnej jednym z wiodących dostawców dla producentów pojazdów osobowych i dostawczych.

Konstruując systemy sprzęgieł hydraulicznych i układów hamulcowych, FTE automotive pomaga w podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Producent przykłada wielką wagę do funkcjonalności, jakości i niezawodności swoich produktów. FTE ma w tym przeszło 60 lat doświadczenia, które gwarantuje też pełną sukcesów przyszłość.

Badania i rozwój

Produkty FTE automotive są wynikiem intensywnych prac badawczych i rozwojowych. W ścisłej współpracy z wiodącymi producentami samochodowymi, firma nieprzerwanie rozwija nowe techniczne i ekonomiczne rozwiązania systemowe dla hamulców i siłowników hydraulicznych sprzęgieł, ustanawiając nowe trendy rynkowe. Aby sprostać temu wyzwaniu, FTE automotive kładzie ogromny nacisk na zatrudnianie wysoko wykwalifikowanych pracowników. Inżynierowie FTE tworzą nowe sposoby, by sprawić, że prowadzenie pojazdu będzie jeszcze bardziej komfortowe i bezpieczne – dla czystej przyjemności jazdy na wysokim poziomie. W warunkach konkurencji na dłuższą metę nie jest tak, że wielkie firmy wygrywają z małymi, ale szybsi wygrywają z wolniejszymi. Rozwijanie innowacyjnych produktów i programów to cecha charakterystyczna FTE automotive. Cel to zawsze być szybszym, elastyczniejszym i przez to lepszym od konkurencji.

Jakość jako podstawowy wymóg

Organizacja FTE, procedury i system zarządzania są certyfikowane zgodnie ze standardami przemysłu samochodowego i podlegają stałemu rozwojowi. Klienci FTE automotive wymagają stałej wysokiej jakości i trwałości produktów, a sprostanie ich oczekiwaniom jest fundamentem budowy trwałych relacji producenta z odbiorcami, na której FTE buduje swoją długoterminową stabilność.

Artykuł sponsorowany FTE automotive

Dowiedz się więcej

FTE automotive stawia na właściwą mieszankę
FTE automotive stawia na właściwą mieszankę

Od ponad 70 lat firma FTE automotive produkuje dla motoryzacji elementy układu hamulcowego i sprzęgła. Własny rozwój i produkcja stosowanych elastomerów ma kluczowe znaczenie dla jakości. Indywidualnie dopasowane mieszanki gumowe do produkcji elementów hydrauliki hamulcowej i sprzęgła. W głównej siedzibie mieszczącej się w bawarskim Ebern oraz w zakładzie zlokalizowanym w Mühlhausen (Turyngia) na najnowocześniejszych urządzeniach […]

Valeo przejmuje FTE Automotive
Valeo przejmuje FTE Automotive

Valeo przejmuje FTE Automotive – niemieckiego producenta elementów układu hamulcowego oraz komponentów odpowiedzialnych za sterowanie sprzęgłem. Niemiecka firma FTE Automotive specjalizująca się w produkcji układów sterowania sprzęgłem, skrzyniami biegów i podzespołów układu hamulcowego została przejęta przez francuską firmę Valeo. Ważnym czynnikiem przy przejęciu FTE ma być wzmocnienie pozycji Valeo na aftermarkecie. W roku 2015 FTE wygenerowało […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!