Inter Cars rozwija się także poza Polską

, 3 listopada 2016, 12:34

Pod koniec września Inter Cars uruchomił pierwszy oddział w Estonii. Placówka w Tallinie oferuje obecnie części zamienne do samochodów osobowych. Wkrótce pojawi się wyposażenie warsztatowe, części do ciężarówek, a docelowo – pełne portfolio Inter Cars, w tym części do pojazdów rolniczych, budowlanych i motocykli.

Części, których nie ma w magazynie, są przywożone z magazynów Inter Cars w innych krajach, a struktura logistyczna firmy pozwala na dostarczenie ich do Tallina w ciągu 24 godzin. 4 razy dziennie oddział dostarcza części klientom w stolicy Estonii, zaś jeden raz dziennie realizowany jest transport do klientów na obszarze całego kraju.

Placówka w Tallinie to dopiero początek Inter Cars w Estonii. W przyszłym roku planowany jest dalszy rozwój w tym kraju, poprzez otwieranie oddziałów w takich regionach, jak Tartu, Parnawa i Virumaa Wschodnia.

Planem na zdobycie estońskiego rynku jest współpraca z małymi warsztatami. Innymi atutami Inter Cars jest szeroka oferta i szybka dostawa. Na tych filarach firma chce zbudować swoją pozycję lidera na rynku części zamiennych i wyposażenia dla małych warsztatów.

Obecnie Inter Cars ma 216 oddziałów w Polsce i 223 za granicą. Poza Estonią, spółka jest obecna w Czechach, na Słowacji, Węgrzech, w Chorwacji, Słowenii, we Włoszech, w Rumunii, Bułgarii, na Ukrainie, Litwie i Łotwie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anna, 4 listopada 2016, 8:44 0 0

Inne portale pisały o tym w październiku, motofocus ma takie poślizgi???

Odpowiedz