Rozstrzygnięcie konkursu Delphi

, 27 października 2016, 8:10

Przedstawiamy laureatów konkursu, w którym nagrody ufundowała firma Delphi. Prezentujemy także poprawne odpowiedzi na pytania konkursowe.

 

Poprawne odpowiedzi:

1. Wymień przynajmniej trzy zalety stosowania warstwy powlekającej tarcze hamulcowe.
Zabezpieczenie antykorozyjne, polepszone właściwości odprowadzania ciepła, optymalizacja procesu docierania tarcz i klocków, łatwość montażu.

2. Wartości z jakiego zakresu są najczęściej stosowane przy skręcaniu elementów zawieszenia w samochodach osobowych:
b) 20 – 130 Nm

3. Jaką funkcję spełnia wybranie oznaczone na zdjęciu poniżej:


Oznacza, że sworzeń w wahaczu został już raz wymieniony i nie można go ponownie wymienić. 

Laureaci:

  • Marek Szpak
  • Adrian Bam
  • Marcin Pizoń
     

Gratulujemy zwycięzcom. Zestawy nagród (składające się z rękawic Sparco, opakowania smaru hamulcowego (w każdym po 20 tubek), uniwersalnego pokrowca na fotel, opasek magnetycznych na śrubki) zostaną wysłane pocztą.

 

Dowiedz się więcej

Konkurs Delphi
Konkurs Delphi

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie, do wygrania nagrody ufundowane przez firmę Delphi. Aby mieć szansę na zdobycie jednego z trzech zestawów nagród wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania. Nagrodzonych zostanie trzech uczestników. Pytania: 1. Wymień przynajmniej trzy zalety stosowania warstwy powlekającej tarcze hamulcowe. 2. Wartości z jakiego zakresu są najczęściej stosowane przy skręcaniu elementów zawieszenia […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Mechanik, 28 października 2016, 21:39 0 0

.....ciekawe, ze lakier-powlekanie jest dobrym przewodnikiem ciepła... "Jaką funkcję spełnia wybranie oznaczone na zdjęciu poniżej" ciekawe kto układa tutaj pytania....?

Odpowiedz