Wzmocnione wahacze poprzeczne MEYLE-HD dla Fiata

, 26 października 2016, 9:29

Dłuższa żywotność w wyniku powiększenia sworznia kuli w przegubie nośnym. MEYLE rozszerza swój asortyment wahaczy poprzecznych w jakości MEYLE-HD: Od zaraz jest dostępny wzmocniony wahacz poprzeczny MEYLE-HD, który może być montowany w modelach Fiat 500 i Fiat 500C oraz w modelu Ford Ka II.

Poprzez powiększenie kuli sworznia w przegubie nośnym wahacza poprzecznego niezależne warsztaty mogą, wykorzystując tę część, od zaraz efektywnie usuwać problemy występujące szczególnie często w modelu Fiat 500. 

Uszkodzone wahacze poprzeczne w przypadku modelu Fiat 500 regularnie stwarzają problemy w warsztatowej codzienności i często powodują odrzucenie samochodu na przeglądzie rejestracyjnym. Szczególnie wrażliwy jest przy tym przegub nośny  wahacza poprzecznego, którego głowka kuli jest przyczyną kłopotów. Jeśli uszkodzony jest przegub nośny, to może to prowadzić zarówno do ścierania opon, jak również pośrednio do niepewnego zachowania się samochodu podczas jazdy. W najgorszym przypadku następstwem może być nawet nagła odmowa posłuszeństwa przez układ kierowniczy w wyniku wypadnięcia główki kuli.

Inżynierowie MEYLE skonstruowali teraz wzmocniony wahacz poprzeczny w jakości MEYLE-HD. W nim zastosowanie znajduje przegub nośny ze sworzniem kulowym o długiej żywotności. Zdolność nośna sworznia kulowego została zwiększona poprzez powiększenie średnicy kuli. Z powodu takiego ulepszenia w porównaniu z wersją oryginalną na ten wahacz poprzeczny – podobnie jak na wszystkie części MEYLE-HD – jest gwarancja czterech lat.


Nowy wahacz poprzeczny MEYLE-HD do modeli Fiat 500, Fiat 500C i Ford Ka II jest dostępny pod numerami MEYLE 216 050 0044/HD (lewy) i 216 050 0045/HD (prawy). Dla szybkiej naprawy jest on dostarczany bezpośrednio ze wszystkimi niezbędnymi materiałami montażowymi. 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!