Konkurs KM Germany: do wygrania 3 x plecak turystyczny KM

, 27 października 2016, 0:51

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie, do wygrania atrakcyjne nagrody: 3 x plecak turystyczny KM ze stelażem firmy Regatta. Aby mieć szansę na zdobycie plecaka należy odpowiedzieć na pytania, które znajdują się poniżej.

1. Firma KM Germany jest producentem:
a) sprzęgieł do samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych
b) części zawieszenia
c) elementów rozrządu

2. Co oznacza oznaczenie sprzęgła HD?
a) czteroelementowy zestaw sprzęgła z kołem sztywnym
b) sprzęgło wzmocnione
c) sprzęgło do samochodu ciężarowego

 

3. Kto reprezentuje handlowo w Polsce firmę KM Germany?

…………………………………………………………………….

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres email: konkurs@motofocus.pl. Nagrodę w postaci plecaka turystycznego otrzymają autorzy poprawnych odpowiedzi, które zostaną przesłane na naszą skrzynkę jako: 15, 30 i 45. Na odpowiedzi czekamy do 2 listopada.

Pod uwagę będą brane tylko wiadomości zawierające imię, nazwisko i adres korespondencyjny autora. Każdy może przesłać tylko jedną wiadomość email.

 

Dowiedz się więcej

Najwyższa jakość sprzęgieł niemieckiej firmy KM Germany
Najwyższa jakość sprzęgieł niemieckiej firmy KM Germany

Wyspecjalizowana w produkcji sprzęgieł niemiecka firma KM Auto Technik posiada najwyższe kompetencje w zakresie rozwoju różnego rodzaju układów sprzęgła. Sprzęgła KM podlegają najbardziej restrykcyjnym kryteriom kontroli i są poddawane wszelkim istotnym badaniom jakościowym. Ponieważ firma posiada certyfikat DIN ISO 9001, wszystkie procesy zostały szczegółowo zdefiniowane. Już na etapie rozwoju sprzęgieł, firma KM stosuje rygorystyczne procedury […]

Rozstrzygnięcie konkursu KM Germany
Rozstrzygnięcie konkursu KM Germany

Wyłoniliśmy laureatów, do których trafią plecaki, które były nagrodami w naszym konkursie KM Germany. Poniżej publikujemy poprawne odpowiedzi i listę zwycięzców, którym serdecznie gratulujemy. Wiemy już, kto zdobył nagrody w naszym konkursie z nagrodami firmy KM Germany. Poniżej znajduje się lista zwycięzców oraz poprawne odpowiedzi. 1. Firma KM Germany jest producentem: a) Sprzęgieł do samochodów […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!