Nowy numer Świata Filtrów

, 21 października 2016, 11:10

Październikowa odsłona „Świata Filtrów” – czasopisma wydawanego przez PZL Sędziszów – prezentuje zmiany, które zaszły w ostatnim czasie w firmie i w jej otoczeniu.

PZL Sędziszów opowiada o nowej odsłonie swojej strony internetowej i o współpracy z firmą Omega Pilzno czy aplikacji mobilnej POLA.
Firma gościła na targach Automechanika we Frankfurcie, Agroshow w Bednarach, uczestniczyła w spotkaniach branżowych. Na łamach październikowego Świata Filtrów dzieli się relacjami ze swojego uczestnictwa w tych imprezach.

W numerze także garść informacji z zakresu filtracji i opowieści o ciekawostkach z branży. Tematem numeru jest kwestia doboru zamiennika oryginalnego filtra. Specjaliści z Sędziszowa piszą o parametrach które muszą spełniać takie filtry.

Magazyn "Świat Filtrów" można pobrać tutaj lub ze strony internetowej PZL Sędziszów.

Dowiedz się więcej

Nowe filtry w ofercie PZL Sędziszów
Nowe filtry w ofercie PZL Sędziszów

PZL Sędziszów wprowadził kilka nowych referencji adresowanych do pojazdów osobowych. Wszystkie nowe pozycje objęte są 20-procentowym rabatem do 5 listopada 2016 r. Filtr oleju PP4715 Zastosowanie: Mazda 2 III, Mazda 3 III, Mazda 6 III, Mazda Cx Zamienniki: Filtron: OP597/1 23,53zł, cena promocyjna: 18,82zł Filtr oleju PP253 Zastosowanie: Audi A1, Audi Audi A3 III, Audi A4 […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!