Inter Cars jest już w Estonii

, 19 października 2016, 13:11

Spółka Inter Cars otworzyła swoją pierwszą filię w stolicy Estonii.

Pod koniec września, w Tallinnie została otwarta pierwsza filia Inter Cars w Estonii. Znajduje się przy ul. Akadeemia tee 78, zajmując powierzchnię 1000 m2. Otwarta jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00 oraz w soboty w godz. 9.00-14.00. Obecnie w asortymencie są części do samochodów osobowych. Kolejnym krokiem ma być rozszerzenie oferty o towary przeznaczone do pojazdów ciężarowych oraz wyposażenie warsztatu. Docelowo w filii ma być dostępne wszystko to, co oferuje Inter Cars, a więc również części do maszyn rolniczych, budowlanych oraz motocykli.

Na stanie oddział ma zawsze 15 000 sztuk różnych produktów. Części, które nie są dostępne od ręki, są sprowadzane na zamówienie z innych europejskich magazynów Inter Cars. Dzięki rozbudowanej strukturze spółki, do Tallinna docierają w ciągu 24 godzin. 4 razy dziennie filia realizuje dostawy do klientów w stolicy. Raz dziennie towary wyjeżdżają w dalszą trasę do zamawiających z całej Estonii.

Filia w Tallinnie to dopiero pierwsze słowo Inter Cars w Estonii. W przyszłym roku planowana jest dalsza ekspansja w tym kraju. Kolejne filie mają pojawić się w takich regionach, jak prowincje Tartu, Parnawa oraz Virumaa Wschodnia.

– „Chcielibyśmy podbić rynek estoński poprzez współpracę z małymi warsztatami. Pomożemy im w rozwoju ich biznesu, w ten sposób samemu również się rozwijając." – podkreśla Vadim Shkatov, członek zarządu Inter Cars Estonia.

Głównymi atutami Inter Cars są bogata oferta i szybka dostawa. W oparciu o nie, estoński oddział spółki chce wypracować sobie w tym kraju wiodącą pozycję wśród sprzedawców części zamiennych i urządzeń dla małych warsztatów.

Obecnie Inter Cars posiada 216 filii w Polsce oraz 223 filie za granicą. Obecny jest w takich krajach jak Czechy, Słowacja, Węgry, Chorwacja, Słowenia, Włochy, Rumunia, Bułgaria, Ukraina, Litwa, Łotwa i Estonia.

Dowiedz się więcej

Oferta marki DAXTONE w Inter Cars
Oferta marki DAXTONE w Inter Cars

Oferta Inter Cars została poszerzona o indeksy marki DAXTONE – producenta wtryskiwaczy i pomp wtryskowych układu Common Rail. Na chwilę obecną dostępnych jest ponad 100 referencji do samochodów osobowych i dostawczych. Wśród nich dużą popularnością cieszą się produkty do takich aut jak: MERCEDES SPRINTER 2-T, 3-T, 4-T, 5-T CITROEN C5 I, JUMPER, JUMPY, XSARA PICASSO […]

Biesiada już za nami
Biesiada już za nami

Od 7 do 9 października trwał wielki finał konkursu Gala Biesiadna – najważniejszej promocji, organizowanej przez Inter Cars w tym roku. W Karpaczu pojawiły się tłumy klientów spółki, gotowych spędzić wspólnie weekend pełen nie tylko emocji i atrakcji, ale także branżowych rozmów i okazji do poszerzenia wiedzy. Klienci Inter Cars zaczęli przybywać do Karpacza już […]

Akademia Menadżera – nowy projekt Inter Cars
Akademia Menadżera – nowy projekt Inter Cars

Inter Cars zachęca właścicieli i kierowników serwisów do rozwijania kompetencji własnych i pracowników. W tym celu wychodzi z inicjatywą, jaką jest Akademią Menadżera. 24 września odbyło się pierwsze z cyklu spotkań – szkoleń. Konferencja zgromadziła ponad 400 klientów Inter Cars i była wstępem do kolejnych siedmiu treningów rozwoju kompetencji. – „Chcieliśmy dać klientom coś nowego, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!