Odświeżona strona internetowa Girling

, 19 października 2016, 12:13

Girling odświeża swój wizerunek i przypomina o swojej długiej historii i szerokiej ofercie. Robi to przez odświeżenie strony internetowej www.girlingauto.com/pl/.

Nowa strona internetowa www.girlingauto.com/pl/ przykuwa uwagę dzięki nowoczesnym zdjęciom produktów, dynamicznej nawigacji, jak i wykorzystaniu materiałów archiwalnych, które przedstawiają historię marki Girling. Poprzez stronę możliwe jest także skorzystanie z elektronicznego katalogu produktów Girling, opartego na platformie TecDoc.

W 1952 roku, inspirowane technologią wykorzystywaną w lotnictwie, hamulce tarczowe Girling zostały po raz pierwszy zamontowane w brytyjskim pojeździe BRM v16, startującym w Grand Prix Formuły 1 w Wielkiej Brytanii. Od roku 1959 zwycięstwo w mistrzostwach Formuły 1, 12 razy trafiło do kierowców, których bolidy wyposażone były w hamulce tarczowe Girling.

Wszystkie części hamulcowe Girling są produkowane wedle standardów wyposażenia oryginalnego w światowej klasy zakładach, pokrywając zapotrzebowanie aż 95% europejskiego parku pojazdów. Części tej marki poddawane są rygorystycznym testom zarówno w laboratorium jak i na drodze oraz w pełni spełniają wymogi homologacji ECE R90 dla elementów hamulcowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!