Ta firma została wyróżniona przez AD Polska

, 19 października 2016, 10:17

Jak co roku firma AD Polska przyznała wyróżnienia dla dostawców i produktów dostępnych w ofercie tej sieci. Jedną z nagród otrzymała marka Textar.

W pierwszy weekend października miało miejsce coroczne spotkanie przedstawicieli i dystrybutorów sieci AD Polska z kluczowymi producentami i dostawcami. Podsumowano na nim działalność firmy na przestrzeni mijającego roku, doceniając jednocześnie najlepszych kontrahentów. Tym razem prestiżowy tytuł „Dostawca Roku” przyznany został marce Textar.

„Dla nas to duże zaskoczenie, a jednocześnie powód do dumy, bowiem produkty Textar znajdują się w ofercie AD Polska zaledwie od czterech lat” – przyznał Mirosław Przymuszała, przedstawiciel marki Textar w Polsce – „Jednocześnie cieszy systematyczny wzrost zainteresowania naszymi produktami, co też przekłada się na większe obroty nie tylko sieci AD Polska, ale i jej Klientów”.

W ostatnim czasie marka Textar otrzymała od czytelników branżowego miesięcznika „Auto Expert” wyróżnienie „Produkt Roku” za kompozytowe tarcze hamulcowe. W tym nowatorskim rozwiązaniu połączono żeliwny pierścień z komorą odlaną z aluminium. W praktyce uzyskano mniejszą wagę tarczy, co w dłuższej perspektywie przekłada się na redukcję zużycia paliwa i emisję dwutlenku węgla. Takie rozwiązanie ułatwia więc producentom samochodów spełnienie coraz bardziej rygorystycznych norm ochrony środowiska. Prace nad tymi tarczami prowadzone były w ramach wieloletniej strategii Light Technology Program. 

Dowiedz się więcej

Nowe tarcze do Porsche w ofercie producenta
Nowe tarcze do Porsche w ofercie producenta

Textar wprowadza do swojej oferty wentylowane tarcze hamulcowe do Porsche 981. Zostały one wykonane w technologii PRO+. Model 981 to trzecia generacja Porsche Boxter, którego produkcja przypadła na lata 2012-16. Najnowszym uzupełnieniem oferty firmy Textar są wentylowane tarcze hamulcowe do tego modelu auta oraz spokrewnionego z nim Porsche Cayman 981c (03.2013-16), które wyposażono w silnik […]

Co zrobić, by hamulce nie piszczały?
Co zrobić, by hamulce nie piszczały?

Ekspert firmy Textar radzi jak upewnić się, że klient warsztatu nigdy nie będzie narzekał na piszczące hamulce. Każdy dźwięk to efekt drgań przedmiotu, który dźwięk wywołuje. W tym konkretnym przypadku pisk jest efektem rezonansu w jaki wpada układ hamulcowy podczas pracy i projektanci tego układu muszą zwracać uwagę nie tylko na jego skuteczność, ale także […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!