STRIAL 601 – bezpieczna jazda w dobrej cenie

, 18 października 2016, 16:03

Pełna oferta ogumienia STRIAL jest dostępna Polsce od 2016 roku. Najnowsza opona zimowa tej marki zapewnia dobre osiągi w zimowych warunkach, w przystępnej cenie.

Zimowa opona STRIAL 601 przeznaczona jest do wszystkich klas pojazdów osobowych. Jej konstrukcja i zastosowanie z dużej liczby bloków i krawędzi, zapewnia bezpieczną jazdę na różnych rodzajach nawierzchni. Pokryty gęstą siecią lameli bieżnik sprawia, że opona "wgryza się" w podłoże, zyskując dobrą przyczepność na ośnieżonej i oblodzonej drodze.

Precyzję prowadzenia na mokrej nawierzchni zwiększają liczne rowki. Ułożone poprzecznie, w kształt litery V są odpowiedzialne za odprowadzenie wody i błota pośniegowego na boki. Z kolei cztery wzdłużne rowki usuwają wodę spod kół w kierunku tylnym, ograniczając ryzyko aquaplaningu.

Ogumienie wytwarzane jest w Serbii, w fabryce jednego z wiodących europejskich koncernów oponiarskich.

STRIAL 601 dostępna jest w Polsce w dystrybucji ITR CEE w rozmiarach od 13 do 18 cali i profilach od 80 do 40 z indeksami prędkości Q, T,H, V. Cena opony 15-calowej od 158 zł.
 

Dowiedz się więcej

Nowa opona do vanów i aut dostawczych
Nowa opona do vanów i aut dostawczych

Przeznaczona do samochodów dostawczych i vanów opona STRIAL 201 ma być przystępną cenowo alternatywą dla opon całorocznych lub ponownej eksploatacji opon z poprzedniego sezonu. Model 201 wyróżnia duża ładowność i odpowiednia wytrzymałość. Według zapowiedzi producenta, rozwiązania konstrukcyjne zapewniają bezpieczeństwo kierowcy i ładunku w warunkach zimowych oraz długie przebiegi. STRIAL 201 to najnowsza zimowa opona dostawcza europejskiej […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Polly , 26 października 2016, 20:22 0 0

Bardzo dobre i tanie opony, świetna kontrola auta w zakrętach i podczas hamowania. Zadowalający jest fakt, że producenci postawili na bardzo dobra jakąś w niskiej cenie.

Odpowiedz

Kinter, 9 listopada 2016, 8:42 0 0

Opony kupione w zeszłym roku za radą wulkanizatora. Jakość jak na cenę naprawdę bardzo dobra. Opony dobrze trzymają się drogi zarówno w normalnych warunkach (sucho, dzień) jak i bardziej ekstremalnych (deszcz, śnieg). Mi bardzo dobrze się jeździło nawet po lekko oblodzonej jezdni z jaką mamy często do czynienia przed świtem. Przejechanych miałem na nich ok 10 tys.km a zużycie bieżnika niewielkie.

Odpowiedz

Radek, 25 listopada 2016, 21:02 0 0

Mi te opony bardzo podpasowały. Jeździ mi się zdecydowanie lepiej niż na Dębicach i Barumach, a takie miałem ostatnio przez kilka sezonów. Na duży plus jest w nich bardzo dobra przyczepność na mokrej drodze. Auto mi nie pływało na zakrętach jak to było np przy Dębicy.

Odpowiedz